+1

benim öyle bir hastralıgım yok ama çevremde günde 10 15 tane çekenler var. sadece telefona baglı bir hayat degişik kafa

1 0
paylaş
+1

kendimi pek çekmeyi sevmiyorum yanımda bir arkadaşım olunca bir de güzelse çirkinligimi kapatmak için bu eylemde bulunuyorum
öz çekim herkesin sürekli yaptıgı şey :)

1 0
paylaş
+1

Nedendir bilmiyorum ama kendi kendime kendi resmimi çekmeyi pek sevmiyorum.resim çekme araligim ayda bir bile değildir.

1 0
paylaş
+1

Ben fotoğraf çekilmeyi çok sevmiyorum, çok nadir fotoğraf çekilir sosyal medya ortamında paylaşırım. Mesela bir ayda toplasak 5 defa fotoğraf çekilirim, ben genellikle bulunduğum ortamın güzelliğini fotoğraflamayı seven bir insanım.

1 0
paylaş
+2

Her gün çekmiyorum selfie ama bazı günler güzelce giyinip biraz makyaj biraz saçı başı düzeltip çekiyorum :) . Bazen sırf fotoğraf çekmek için yapıyorum bunu bazen de dışarı çıkacağım zaman..

2 0
paylaş
+1

Mutlu olduğum zamanlar seve seve hazırlanıp en güzelini bulana kadar bir dolu selfie ya da normal fotolar çekilirdim şimdiler de mutsuzum demek ki galerim de uzun zamandır bir selfie yer almamış..

+1

Sadece güzel bir ortama girince yada kız arkadaşım geldiği zaman 10 tane falan selfie çekiyorum onun dışında çok da sevmem fotoğraf çekmeyi. En azından ciddi ya da karizmatik poz vermeyi diyeyim. :) Tabi eğlenceli ve biraz muzip pozlarla çekilen fotoğraflar özçekimmiş yada normalmiş çekimmiş farketmez atların oraya. :)

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.