+1

Her insanın vardır hiç unutmadığı ama hiç hatırlamak istemediği acısı bazı insanlar dışa vurmak istemez ama yalnızken mahvolur içi içini yer kendiyle didişip durur hiç yalnız kalmaz ve her ortamda gülmeye çalışır bazılaeı ise dışa vurup içini rahatlatmak ister ne kadar dışa vurursa o kadar rahatlar ne kadar paylaşırsa bi o kadar rahatlar yani kısacası her insan acı çeker kimi gizler kimi gizlemez.

1 0
paylaş
+1

Çok gülenlerin aslında çok acılar çekip saklamaya çalıştıkları söylenir.Bence olabilir insanlara belli etmek istemezler onları da üzmemek için içlerine atarlar.

1 0
paylaş
+1

Acısız gülüş mü olurmuş?

1 0
paylaş
+1

Her gülüşün arkasında bir acı vardır. Çünkü hayatta üzüldüğümüz şeyler olabilir. Bunları saklamak için çoğu zaman maskelerin arkasina saklanırız mutluymuş gibi yaparız.

1 0
paylaş
+1

Kesinlikle vardır ne demişler çok gülen cok aglarmis ..normalde sürekli etrafa gülücükler saçan insanların aslında mutsuz kötü bi hayatları olurmuş uzmanların verdiği bilgi bu yönde ki bence de kesinlikle böyle

1 0
paylaş
+2

Her gülüşün arkasında acı yoktur ama çoğu gülüşün arkasında acı gizlidir. Genelde çok gülenin çok derdi vardır gibi somut bir kavram vardır. Bazen acıyı hafifletmenin en iyi yolu gülüşlerin arkasına saklanmak olabiliyor.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.