+1

Hayır gitmem amq kimine göre degişir bagzıları çok korkup hastaneye gider

1 0
paylaş
+1

Giderim tabi ki. Sağlıktan önemli bir şey yok hayatta. Grip ilerleyip daha da kötü olabilir. Bunu önlemek için de gidelmesi gerekir.

1 0
paylaş
+1

Genelde hayır ama fazla hasta olduysam evet

1 0
paylaş
+1

Grip olduğumda doktora gitmem. Birkaç gün güzelce dinlenip, sağlıklı beslendiğimde atlatıyorum zaten. Doktora gittiğimde ilaç veriyor. Ona da artık alıştım. Ya cold flu veriyor ya da başka bir soğuk algınlığı ilacı. O yüzden artık gitmiyorum ufak sebeplerle. Grip olup acilden giriş yapanlar bile var.

1 0
paylaş
+1

Senede bir hasta olurum zaten onu da kendi imkanlarımla çabuk atlatırım öyle küçük bir sorunda doktora gitmeyi saçma buluyorum şahsen evde kendine iyi bakabilirsen çabuk atlatılabilecek bir şeydir.

1 0
paylaş
+2

Bu tür ufak tefek rahatsızlıklarım için hastaneye gitmem. Evde kendi yapacağım bitkisel şeylerle halletmeye çalışırım. Bol su içer, dinlenirim.

2 0
paylaş
+2

Grip veya soğuk algınlığı için doktora giderim. Ama çok ağır olursa tabi. Normalde gitmiyorum tabi. Çiğ ki hasta olacağım önceden hissederim ben genelde.

0

Hayır gitmiyorum. Kendi yöntemlerim ile iyileşmeye bakıyorum açıkçası. Bitki çayları bal-süt karışımı ve iyi gelen bitkileri kullanıp vücuduma alıyorum.

0 0
paylaş
0

Grip olduğumda gitmemeye daha çok evde, ayakta atlatmaya çalışırım. Geçen hasta oldum acile gittim hiçbir şey yapmadı ilaç yazdı gönderdi. Tabi serumluk ağır bir şey olmadığı sürece gerek olmuyor bende.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.