+3

Mekik çekebilirsiniz.Köprü hareketi yapabilirsiniz ve daha birçok egzersizler var internet üzerinden bakıp rahatlıkla bulabilirsiniz.

3 0
paylaş
+2

Gobek eritmenin en iyi yolu mekik cekmektir. Ilk baslarda kendi agirliginizi kullanarak mekik cekmeli dagha sonra duzenli olarak mekik sayisini artira en son olarak mekik cekerken gogsunuze agirliklar koyarak karin kaslarini zorlayarak gobek yaglarini yakabilirsin.

2 0
paylaş
+2

Karın ve göbek yağları kilo kontrolünde eritilmesi en zor yağlardır. Benim tavsiyem evde lolühop çevirerek göbek yaşlarından kurtulabilir ve forma girebilirsiniz.

2 0
paylaş
+1

Şekeri tamamen kesmelisiniz. Yeterince kilo verince göbekte erir.

1 0
paylaş
+1

Evde en basitinden mekik ve şınav çekelirsiniz.

1 0
paylaş
+1

Mekik falan oradaki kalıp yağları kasa çeviriyor ve kas olan göbeği eritmek daha zor oluyor. Göbeği eritmenin en etkili yolu koşmak. Koşarak eriyen göbeği sertleştirmek için daha sonra mekik çekmek lazım bence.

1 0
paylaş
+1

Uzun zamandir mekik cekiyorum ama erimiyor kucuk cocuklarimdan dolayi da kosamiyorum da kurtulamadim bu gobekten :(

1 0
paylaş
+2

Bölgesel zayıflama için en iyi yöntem bir uzmandan destek almaktır.. Kültür fizik dışında evde yapılacak ezbere egzersizler faydadan çok zarar verebilir.. Sağlık gibi konularda estetik kaygılar öne çıkarsa istenmeyen sonuçlar da görülebilir.. Buna çok dikkat etmek gerekir..

2 0
paylaş
0

yağ şeker ve ekmekten uzak durun yeter.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler