+5

Gençler neden evlenmek istemiyor?

    -   Görüş
5 0
13 yanıt   -  
+3

evlilik konusu ciddi bir yapılanma olduğu için gelecek kaygıları olduğu için sıcak bakmıyorlar.genellikle en önemli faktör tabi ki maddiyat.fakat insanlar arasında artık fazla güven olmaması sebebiyle iki tarafta birbirine saygılı ve hoşgörülü davranamadığı için en ufak olumsuz bir anda yolları ayırmaya karar veriyorlar.

3 0
paylaş
+3

Evliliğin verdiği sorumlulukları kaldırma gücünü kendilerinde bulamıyor insanlar bu ekonomik sıkıntılar içinde. Ayrıca evlenenlerde boşanıyor.

3 0
paylaş
+2

Bas neden para ikinci neden durustluk az ucuncu neden ciddiyetsizlik

2 0
paylaş
+2

Bu hayat pahalılığında nasıl evlensinler?Herşey ateş pahası.

+2

gençlerin hepsi evlenmek istiyor ama kimsenin maddi durumu buna el vermiyor şuan şu ülkede bi düğün yapmak 100 bin tl nin üzerinde bunun dışında kiralar ve faturaların toplamı asgari ücreti geçtiğinden dolayı insanlar evlenir kuru ekmek bile yiyemez oldular ondan sonra gençler evlenmekden neden korkuyor biz evlenmekden korkmuyoruz bizde evlenmek isteriz ama karşımızdaki insanı neden ömür boyun bölye bi hayata mahkum bırakalım neden ileride çoçuğumuzu aç bırakalım neden yani neden evlenipde borçları ödemeyip kafayı yiyip intehar edelim

2 0
paylaş
+2

Bekarken hayat yorucu zaten..

2 0
paylaş
+1

Gençler yorgun olduğu için evlenmek istemiyor.Günümüz şartlarında geçim zorlaştığı için çalışma saatleri çok olduğu için ev bakmak zor olduğundan evlenmiyorlar.Ayrıca güven problemi de var.Aldatmalar arttığı için evlenmek istemiyorlar.

1 0
paylaş
+1

Bence evlenmek istiyorlar

1 0
paylaş
0

Kyk borclarini odeyemiyorlar. Ceyiz alamiyorlar. Para biriktiremiyorlar. Evlenenlere bakiyorlar gecinemiyor.

0 0
paylaş
0

Bekarlık sultanlık tır

0 0
paylaş
+1

Artık Gençler Cinsel ilişkiden Korkuyor Bence Baksanıza Robotlar İle Cinsel İlişki Daha Çok Tutuluyor

1 0
paylaş
+2

Çoğu genç evlilik hayatını evlenmeden yaşıyor, neden bir imza atıp ev kirası, elektrik su faturası, doğalgaz, telefon faturası, internet faturası, pazar ve market alışverişi için uğraşsınlar kii. Baba evinde oturabildiği kadar oturup keyfini çıkarıyorlar.

2 0
paylaş
+1

evelenince biri bekarken hepsi senin

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler