+1

Babanelerimizin kendi gelinleri bırakıp başka gelinleri eleştirmeye başlaması ve sonucunda evdeki gelinin rahat bir nefes alması. Bunlar iyi. Ama gelin evi ne ya?

1 0
paylaş
+1

Bence hiç kimse kendi evine açmamalı özellikle Yatak odasını göstermem eli büyük bir ahlaksızlık kimse kimsenin Yatak odasını görmek zorunda değil.

1 0
paylaş
+1

Kısa ve yanıtım olarak sadece insanları oyalamanın başka bir yolu televizyon ortamında.İnsanlık ne hale geldi de herkes yaşadıkları şeyleri dışarı yansıtır oldu her şeyiyle.Seyretmeyin yoldan çıkmayın.

1 0
paylaş
+1

abartı buluyorum çok eleştiri alınca ne oluyor anlayamıyorum. sonuçta gelin evi evet insan kendi zevkine maddiyatına göre göre ev kuruyor ve bunlara kavga edecek kadar saçma yorumlar yapılması mantıksız.

1 0
paylaş
+2

Ya ben açıkçası gelin evi programını çok seviyorum. Kızların o birbirlerini küçük düşürme olaylarını kınıyorum. Fakat farklı yerlerin adetlerini görebiliyorsun. Bu benim çok hoşuma gidiyor.

2 0
paylaş
+1

Bu tarz programları televizyonda görmekten nefret ediyorum görür görmez kanalı değiştiriyorum hala bu programları izleyen insanlar var mı gerçekten çok merak ediyorum Gerçi merak etmeme de gerek yok demek ki insanlar izliyor.

1 0
paylaş
+1

20'li yaşlarındaki kızların çıkıp bir erkeğin ve ailesinin kendilerine aldıklarıyla övünüp birbiriyle kıyasladıkları kendilerini küçük düşürdüğü bir program bence bi bölüm baktım ordaki kızlar adına ben utandım gerçekten yazık çok yazık aileler kızlarını neden böyle yetiştiriyor ki Türkiye'de? Okumuş olup olmamakla alakası yok bunun tamamen kişinin kendini nasıl yetiştirdiği ile alakalı.

1 0
paylaş
+1

Ben izliyorum bazen ama can sıkıntısından.Pek bayıldığım bir program değil yani.Bu tarz programları daha çok sinirim bozulsun gıcık olayım diye izliyorum. Çünkü hiçbir özelliği yok yani..

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.