+23

Ford'un yayınladığı elektrikli Mustang paylaşımı sizce nasıl bir etki göstermiş ?

Tesla Model Y'nin tanıtıldığı gün, Ford'da elektrikli Mustang ile alakalı bir görsel paylaştı.
Tesla'nın Ford ile oldukça ilginç bir ilişkisi olduğu ortada olan bir gerçek. Elon Musk'ın gerçekleştirmek istediği S-E-X-Y isimlendirmesini bozan da ''Model E'' isminin sahibi olan Ford olmuştu. Bundan dolayı Tesla da Model 3'ü çıkarmıştı.
Tesla'nın S-3-X-Y zincirini tamamlaması da yine Ford'un azizliğine uğradı. Elektrikli Mustang modeline işaret eden bir göresel yayınlayan Ford, Tesla'nın üzerinde toplanan ilginin de dağılmasına yol açtı.
Bu konu hakkında ki fikirlerinizi neler ? Sizce Ford'un elektrikli Mustang'i ile Tesla'nın tahtını sarsabilecek mi ?
Detaylı bilgi ve kaynak: https://www.webtekno.com/ford-dan-tesla-model-y-nin-tanitildigi-gunde-elektrikli-mustang-paylasimi-h64952.html

Ford'un yayınladığı elektrikli Mustang paylaşımı sizce nasıl bir etki göstermiş ?
23 0
28 yanıt   -  
+1

Ford markası için güzel bir atılım olmuş açıkçası, üstelik Tesla markasını geride bırakacak kadar yaratıcı olması da cabası. Ama şimdi çoğu insan Tesla'nın nekadar güçlü ve yenilikçi bir marka olduğunu biliyor yani Ford'un sadece tek bir atılım değil birden fazla atılım ve yenilik göstermesi gerekiyor Tesla'yı yerinden edebilmek için.

1 0
paylaş
+1

Ford için güzel bir çalışma olmuş öncelikle bunu söylemeliyim. Ben kıyaslama yapmak istemiyorum çünkü ikisinin alıcısı eminim ki farklıdır bu yüzden bir sorun teşkil edeceğini sanmıyorum. İkisinin ürettiği araçlarda son derece kalitelidir bu yüzden ikiside güzel kazançlar elde edecektir.

1 0
paylaş
+1

Ford markasını biliyorum ama arablarla pek ilgilenmediğim için bu konuyla alakam yok pek.Ford için çok güzel bir yenilik olmuş demek isterim.

1 0
paylaş
+1

Onu bunu bilmiyorumda elon musk damgayı vurdu yine

1 0
paylaş
+2

Ford markası için başarılı bir adım olmuş. Ne demişler al bir ford ol bir lord. Teslanin tahtını sarsacağını pek sanmıyorum. Sonuçta daha iyisini yapmak için rekabet şarttır.

2 0
paylaş
+1

Geleceğin teknolojisi artık elektrikli araçlar oldu

1 0
paylaş
+1

Tesla, geçmişin birikimiyle geleceğe bakan ve geleceği elinde tutuyor görünen bir marka. Ford ise klasik, uzun yıllar boyu herkesin tercih ettiği bir marka. Mustang tutkunları var, başka hiç bir marka, hiç bir modele ikna olmayacak kadar tutkunlar. Ama arkadan gelen de koca bir yeni nesil var ki, onların Mustang'i merak bile etmeksizin Tesla'nın yanında olacağını düşünüyorum.

1 0
paylaş
+1

Bencede Tesla nın yanına yaklaşmak zordur. Atılım olarak güzel birşey ama sadece dediğim gibi atılımdır.

1 0
paylaş
+2

Ford bütün dünyada bilinen ve önemli bir kitlesi olan bir marka. Yenilikçi atılımlar yapmaları da markanın tanıtımı için etkili olacaktır. Gene de teslanın tahtını sarsmaları pek kolay olmayacaktır. Bakalım Tesla karşı atak olarak ne yapacak?

2 0
paylaş
+2

Tesla ve Ford u marka olarak değerlendireceksek... Öncelikle Ford un köklü bir kuruluş olduğunu belirtmek gerekir. Lakin Tesla da Elon Musk gibi bir çılgının markası. Adama gerçek dünyanın Tony Stark ı diyorlar. Yahu afamın uzay şirketi var. Elektrikli model kıyaslamasında ise münferit bir başarı gerçeği yansıtmaz totale bakmak lazımdır.

2 0
paylaş
+1

Bunu zaman gösterecek bakalım hangisi daha iyi tutulursa odur

1 0
paylaş
+1

Yakıtın petrola dayandığı otomotiv sanayinde olumlu bir bilgi oluşturacak bunu sanmıyorum ama artan petrol ve parça fiyatları yüzünden tüketici çevresinden olumlu bir etki yaratacak insanlar daha tasarruflu oluğu için bu araca yöneleceklerdir

1 0
paylaş
+1

Ford markası için güzel bir başarı olmuş zamanla gorecez neler olup bittiğini

1 0
paylaş
+1

Mustang diyorsun tabikide gozlee üstünde

1 0
paylaş
+1

en son casus fotosudur aracın halka acık yerlerde test edilmesiyle başladıgınız görebilirsiniz

1 0
paylaş
+1

Tesla'nın Model Y tanıtımının olacağı gün, Ford'un da insanlara gösterebileceği bir şeyler olduğu ortaya çıktı. Tesla'nın Ford ile oldukça ilginç bir ilişkisi olduğu bir gerçek. Elektrikli Mustang modeline işaret ediyor.

1 0
paylaş
+1

Mustang uffff cocukluk hayalim o araba ama artik volswagen sirocco ve subaru arabalarini daha cok seviyorum ve tercih ediyorum genc arabasi olduklari icin birazda

1 0
paylaş
+1

Araba sevenler araç tutkunları açısından oldukça yararlı faydalı olduğunu düşünüyorum böyle teknolojilere ihtiyaç var bence

1 0
paylaş
+1

İşte size ford ayrıcalığı. Hele birde bu ford Mustang ise daha bir ayrıcalık oluyor. Ben ford marka araçlar ile Alman golf araçlarını çok seviyorum.

1 0
paylaş
+1

İki markanın da alıcısı olur bence. Ford ve Tesla rekabet içindeler belli ki ama bir birinden farklı özellikleri vardır bence.Alıcı için hangisi cazip gelirse ona yönelir bence.

1 0
paylaş
+1

Performanslı bir arabaya elektrik kötü olur. Zaten camaro gibi bir düşmanı varken böyle bir olay kötü olmuş. Benzinden devam edilmeli bence.

1 0
paylaş
+2

güzel olmuş

2 0
paylaş
+2

araba marka ve özellikleri hiç ilgimi çekmedi bugüne kadar o yüzden bilgi sahibi olmadıgım bir konuda fikir yürütmem yanlış olur..

2 0
paylaş
+2

Tesla'yı ilk çıktığından beri çok gereksiz buluyorum. Ancak şunu da söylemeliyim ki eksikleri olsa da kaliteli araç üretiyorlar. Ford yıllarını bu sektöre vermiş olan bir marka. Güçlü ve benzinli motorlardan sonra sessiz ve elektrikli araç üretmek eminim ki onlara da garip gelmiştir. Ben araçlarda motor sesinin olması taraftarıyım. Aracı çalıştırıp gaz verdiğimde o motoru hissetmeyecek isem ben nasıl zevk alayım yollardan ve araç kullanmaktan?

2 0
paylaş
+1

pek bir şey bilmiyorum arabalar hakkında ama ford u hep duymuşumdur ve güzel bir şey yapmıştır diye düşünüyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.