+1

Ben instagram ve whatsaap uygulamalarını gün içerisinde sıklıkla kullanıyorum, güzel vakit geçirebildiğim, eğlenebildiğim ve sohbet ettiğim iki güzel uygulama diyebilirim.

1 0
paylaş
+1

Twitter.. En fazla zamanı twitter'da geçiriyorum.

1 0
paylaş
+1

En çok kullandıklarım İnstagram,facebook,whatsapp ve ahmete sor sitesini kullanıyorum.

1 0
paylaş
+2

Benim en sevdiğim favori sosyal medya uygulaması ne Facebook ne Twitter ne de İnstagram. Benim en favori sosyal medya mecraam ahmetesor uygulamasıdır. ;) ben ahmtetesor uygulamasını seviyorum.

2 0
paylaş
+1

whatsapp ve instagram en çok zaman harcadıgım yerlerden :)

1 0
paylaş
+2

İnstagram ve youtube tabiki diğer hepsi bitik benim için girmiyorum bile artık.

2 0
paylaş
+2

Instagram ve whatsapp

2 0
paylaş
+3

Benim tek sevdiğim ve kullandığım sosyal medya sitesi Twitter'dır. Bence Twitter hem eğlenilebileceğimiz, hem merak ettiklerimizi öğrenebileceğimiz hem de gündemi takip edebileceğimiz en güzel platformlardan biridir.

3 0
paylaş
+2

Öncelerden Facebook ve Instagram'a çok kısa kullanırdım WhatsApp çıktıktan sonra bu da benim için önemli bir sosyal ağ oldu fakat yaklaşık 6 7 aydan beri bu siteyi buldum ve burada daha çok vakit geçiriyorum bana daha eğlenceli geliyor bilgi öğrenip bilgi paylaşıyorum aynı zamanda ufak tabii gelir oluyor gelirden çok buradaki eğlence benim hoşuma gidiyor.

2 0
paylaş
+2

Benim favori uygulamam İnstagram. İnstagramda dolaşırken hem vakit geçirebiliyorum hem eğlenebiliyorum. Kim nerede ne yapıyor görme fırsatı sağladığı için keyif veriyor bana.

2 0
paylaş
+2

Whatsapp daha çok bunu kullanıyorum. Gün içinde en çok buna ihtiyaç duyuyorum. Sonra İnstagram geliyor.

2 0
paylaş
+2

İnstagram ,WhatsApp ve YouTubeyi çok kullanırım . Ama bu aralar ahmetesor'a takmış durumdayım :) Bu aralar dediğimde üç gün mı oldu ne kullanmaya başlayalı ama bildiğin bağımlılık yaptı sürekli burdayım acaba güzel bir soru var mı cevap vereyim ya da güzel bir soru paylaşim diye :)

2 0
paylaş
+1

Ağırlık youtube ve twitchde ama bu aralar ahmetesor bağımlılık yaptı.

1 0
paylaş
+1

Instegram benim hatun ordan yazar

1 0
paylaş
+2

Ben en çok instagram kullanıyorum. Whatapp kullanıyorum. Eğer sosyal medya uygulaması olarak sayılırsa ahmetesor sitesini de sık kullanıyorum.

2 0
paylaş
+1

Favorim Instagram

1 0
paylaş
+2

tabiki twitter.

2 0
paylaş
+3

ağırlığım youtube video yüklediğim için vs sonra instagram takip edebilirsiniz
instagram: cilginbirkizzz
youtube: çılgın bir kız

3 0
paylaş
+2

en sık kullandığım whatsapp. twitter'da kullanıyorum, gün boyu.

2 0
paylaş
+2

En çok whatsapp'i kullanıyorum, hemen sonrasında youtube'u çok kullanıyorum. Instagram kullanıyorum bir de ama 'in aktif değilim. Ayda yılda bir gönderi paylaşan tiplerdenim. Ama youtube çok zamanımı yiyor ya, bi açınca çıkmam bir iki saati buluyor en az.

2 0
paylaş
+3

birincisi instagram ikincisi ise whatsapp telefonu elime aldığımda ilk bu ikisine bakmadan edemiyorum gittikçe bağımlı oluyoruz gibi allah sonumuzu hayır etsin

3 0
paylaş
+3

Ahmetesoru sosyal medya olarak düşünebilirsek en çok zaman geçirdiğim yer burası... Dünyaca takip edilen platformları kast ediyorsak, twitter favorim. Bazen çok sağlam espriler dönüyor çünkü.

3 0
paylaş
+2

İnstagram ama eğer twitch de sayılıyorsa twich

2 0
paylaş
+4

Ahmete soru bulduğumdan beri ençok burayı kullanıyorum. Mesela ara Face de bildiğim konularda yazardım; makale gibi yani... Veya yorumlarda biraz fazla detay verirdim. E hal böyle oluncada insanlar sıkılırdı... Bu sebeple Ahmet'e Sor iyi oldu.

4 0
paylaş
1 yorum
+3

Whatsap sutmble upon

3 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.