0

Bence çıkar

0 0
paylaş
+1

Bu durum oluşan yaş farkına göre değişir. Eğer kadın büyükse genel olarak sorundur. Nadir olarak sorundan çıkmıştır. Erkek büyükse daha normaldir. Çoğu kadın yaş farkı olmasına bizzat dikkat eder. Bir de yaş farkı 10 ve üzerinde ise sorunlar başlar. Kolay kolay yürümez. Tahammül seviyesi kalmaz. Şöyle düşünün sizden 10 yaş küçük ya da büyük biri ile iletisiminiz nasıl? Fizik çekiciliği bir yere kadar!

1 0
paylaş
0

Yaş farkının ben sorun çıkaracağını sanmam bakış acısı daha önemli hayata gençler arasında bile aynı yaşıt olanlar bile anlaşamıyor bunun yaşla alakası yok olaylara ve hayata aynı pencereden bakabilmek önemli o yüzden eğer bakabiliyorsanız yaş çok önemli değil.

0 0
paylaş
0

Çok ciddi bi yaş farkı varsa çıkarır.

0 0
paylaş
0

Aşırı bir yaş farkı yoksa ilerde bir sorun çıkaracağını düşünmüyorum. Önemli olan kişilerin akıl yaşlarıdır. Adam bakıyorsun 40 yaşında 20 yaşındaki kişinin beyin gelişimine sahip değildir.

0 0
paylaş
0

Yas farki derken ne kadar yas farki o onemli bazi insanlar kendilerinden cok fazla kucuklerle evlinebilor bu herkez icin degisiyo

0 0
paylaş
0

Benim bildiğim kadarıyla yazacaklar de genellikle ilk 5 yıldır Herhangi bir sorun olmazsa ondan sonra çok fazla bir sorun olmuyor yaş arasındaki fark yoksa zannetmiyorum her zaman bir sorun olabileceğini Yani normal bir evlilikte sorunlar varsa aradaki yaş farkı olan insanlarla aynı sorunlar olur gibi geliyor

0 0
paylaş
+1

Bazı kişiler kendilerinden büyük kişilerle daha iyi anlaşırlar,küçüklükleri de öyle geçmiştir yönetilmeyi severler bazı kişiler lider olmayı severler o yüzden evliliklerini de bu şekilde yaparlar yaş farkı 3-5 yaşı geçmemeli bence özellikle kadın büyükse 5-6 yaş mesela cinsel hayat orta yaşlarda problem olmaya başlar,bazen de 35 yaşında bir erkek 20 yaşında bir kızla evleniyor bu da sıkıntı oluyor çünkü erkek birçok şey yaşamış oluyor ama kız hiçbir sosyal hayatı bilmiyor bu da orta yaşlarda problem oluyor.

1 0
paylaş
0

Benim babacığım annemden 18 yaş büyüktü ama çok çok mutluydular

0 0
paylaş
0

Elbette belki evlenildiğinde değil fakat daha sonradan bu yaş farkları göze batabilir. En iyisi yakın yaşlar ile evlenmektir fakat aşk bu neye konacağı belli olmaz :)

0 0
paylaş
0

İki gönül bir olduktan sonra bence bir önemi yok yaş farkının kaç olduğu

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler