0

Şart değil kesinlikle kendi fikrim

0 0
paylaş
0

Evlilik teklifi ederken takım elbise giymek ne alaka anlamış değiyim, evlenmeye gitmiyoruz, evlenme teklif edeceğiz sonuç olarak. Bana göre takım elbiseye hiç gerek yok.

0 0
paylaş
+1

Takım elbiseye gerek yok özenli bi şekilde giyinsen bile olur ama nerede evlenme teklifi edeceğine göre de değişiklik gösterebilir. Bir sahilde veya tekne de etmeyle bi restorant yada çok şık bi yerde etmek farklı kıyafetler isteyebilir :)

1 0
paylaş
0

bence takım elbiseye gerek yok. o an karşındaki kıyafetinden çok senin dediklerine yaşattığın mutluluğa dikkat eder. belki biraz da yüzüğe ;) giydiğin kıyafet en son yani

0 0
paylaş
0

Şart değil bana evlenme teklifi ettiğinde sevgilim kazak giymişti daha samimiydi tabi kişiden kişiye değişir ama takım elbisenin de farklı bir tavrı var ve nişan söz gibi durumlarda giyilmesi daha mantıklı olur tabi ki.

0 0
paylaş
0

Takım elbise giymek zorunlu değil yani ciddiyeti temsil eden şey illa takım elbise değildir. Önemli olan insanların duyguları ve kendini karşı tarafa olabildiğince cümleleriyle yansıtabilmek bakışlarına o duyguyu katabilmek yoksa kimin ne giydiği çokta önemli değil.

0 0
paylaş
0

neden takım elbise ne alaka :D

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler