+4

bizde böyle bakarız kardeş hayırlı olsun iyigunlerde harca

4 0
paylaş
1 yorum
+3

Çok güzel bir kazanç elde etmişsiniz.Tebrik ederim kur yüksekken mi bozdurmuştunuz şuan ki ap kuru ile bu kadar kazanmak zor.

3 0
paylaş
1 yorum
+5

150 TL mi aldınız yoksa 651 TL mi ben pek anlamadım ama hepsi de gayet iyi kazançlar. Tebri kederim, güle güle harcayın inşallah. Emeğiniz çok.

5 0
paylaş
1 yorum
+6

Batıyor bilmem ne , ödeme yapmaz, oyalar kimseye inanmayın, moral bozmaktan başka bir şey bildikleri yok, zamanınızı yeterki ayırın harçlığınız çıkar.

6 0
paylaş
+3

Güle güle harcayıınn tebrik ederimm . Bol kazançlar :) Bakalım ben de nisanda talep edeceğim acaba nisanda talep etmesem de mayısa mı sarksa bilemedim belki vazgeçerim :))

3 0
paylaş
+3

Güle güle harca dostum hayırlı olsun kazançların daim olsun bende aldım ödeme almayan kalmamış sanırım bu ay için herkesin adına sevindim esen kalın :)

3 0
paylaş
2 yorum
+1

Güle güle harcayin:))

1 0
paylaş
+2

İyi hadi tebrik ederim. İyi günlerinizde harcarsınız umarım. Kura göre iyi bir meblağ. Bir de premium üyelik filan satın almanıza rağmen

1 yorum
+2

Güle güle harca iyi günlerde harcarsın inşallah. Sen o kanıtı nereden aldın. Ben paramın yatırıp yatırılmadığı nereden bakabilirim. Ben tam olarak bilmiyorum ben bundan önce 2 ödeme aldım ama benim banka bilgilerime girmeyi bilmiyorum kızım bana bakmıştı. Şu anda da yatırılmış diye zannediyorum ancak kızım okuldan dönünce bana baksın belki Benimki de yatırılmış. Çünkü bana bildirim geldiği ödemelerini kontrol edin diye herhalde benimki de yatırılmış Ahmet'e sor ve ekibine teşekkür ederim.

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Bereketi bol olsun, daha çok kazanırsın umarım, tuttuğun altın olsun hatta :D
Kanıtlı paylaşım sayısı artıyor bu güzel bir şey, ben de ödeme aldım.

1 yorum
+1

Kardeşim benim 587 ap ne var ne kadar yapar?

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Hayırlı olsun Güle güle kullan 150 lira 150 liradır yani taş atıp da kolunu aramadı gibi bir şey Yani bugünden sonra yapabileceğini düşünüyordum ben de evet birçok insan hayatta herkese de yatacağını düşünüyorum.

2 0
paylaş
2 yorum
+1

Ödemesi gerçekleşen arkadaşlar ALLAH gani gani artırsın darısı diğer aya benim de başıma inşallah:))

1 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.