+1

Onlara barınakta acı çeken köpeklerin videolarını izletip onların bize ne kadar ihtiyacı olduğunu gösterebilirsin.

1 0
paylaş
+1

Namaz kılınan bir evse gerçekten boş ver hayvanı da hiç alıştırma bile çünkü çok zor ne kadar ben bakarım bakıyorum desen bile en ufak hayvan kuş bile evde koku yapıyor o evde ayrı bi koku oluyor onun dışında işte iyi bakım yapmak lazım bıkmaman lazım her zaman tuvalete çıkarman lazım aksattığın taktirde eve yaparsa tuvaletini tutamayıp sonrasında alışır o koku daha çekilmez bir şey olur zaten.. Bunların hepsini başarırım bıkmam diyorsan duygusal yönden gir bu arada umarım parayla almıcaksındır sahiplenirsen eğer o kadar güzel olur ki hem bu şekilde ikna olmalarıda kolay olur belki sahiplendim dersin köpeğin hayat hikayesini aktarırsın falan.. başarılar dilerim zoru başarırsın umarım :)

+1

Ozor be canim yapilcak tek bir secenek var oda alacan gelecen dunya tatlisi bir yavru kiyamayim kabullenecekler

1 0
paylaş
+2

Hayvan beslemek istemen çok güzel bir durum hatta ikna etmek de basit ama sıkıntı evin içinde apartmanda köpek beslemek o köpek için büyük sıkıntı ve eziyet olur diye düşünüyorum. Eğer evin bahçeli bir ev ise zaten ikna edebileceğin bir çok yol var o konuda rahat ol fakat dediğim gibi apartmanda yaşıyorsan veya evin bu duruma müsait değilse daha farklı bir hayvan beslenebilirsin.

2 0
paylaş
+1

Aileniz belki pisliği kılı tüyü yüzünden uğraşmak istemiyordur. Bir plan yaparak kediyi eve almak için onları ikna edebilirsin. Minik kediyi onlara sormadan kapının önüne koy bir tas süt ver önüne. Kedinin yüzündeki masum şirin ifadeyi görünce dayanamaz alırlar içeri. Bu benim sana verebileceğim bir taktik.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.