+4

Doğrudur. Günlük 1500 AP kazansan AP değeri 13 kuruştan 20 TL iyi para. O günler yine gelecek, inanıyorum. Ah ah ne varsa eskilerde var.

4 0
paylaş
+3

Bu hesabımdan önce başka bir hesabım vardı ve kendi arzumla kapatmıştım aylar evvel. Günlük 10-15 lira kazanmak mümkündü elbette ama sistem oturmamıştı henüz. Bir başlık açılıyordu, o başlık altında sohbet eden kitle paraya para demiyordu. Aylık 300 lira kazanıldığını gördüm ama tabi bu siteyi zarara uğrattı bana kalırsa ve sistem yavaş yavaş düzene oturtuldu. Bol kazanç dilerim.

3 0
paylaş
+2

Ahmetesor un bi bildiği vardır bence.

2 0
paylaş
+2

Eskiden AP değeri yüksekti ve sistem daha yeni olduğu için insanlar daha kolay para kazanbiliyordu. İnceleme videolarındada bu gözüküyor şimdi ise kaliteli yorum yapıp kaliteli soru soranlar daha çok kazanıyor.

2 0
paylaş
+2

Eskileri bilmiyorum keşke o zamanlar böyle bir sitenin var olduğunu duysaydım. Şuan AP değeri içler açısı o zaman .

2 0
paylaş
+1

Önceden para sistemi vardır. Gün içinde yaptıkların bir sonraki gün bakiyeye yazılırdı. O 20 tl kazanan kişi ile çok iyi iletişimiz vardır. Bir süre sonra girmez oldu.

1 0
paylaş
+1

Ben kazanıyor idim. Hatta bir ara 1683 AP yaptım günde o da 20 TL filan idi. Ama ocakta yana kadar yaklaştım boya o rakama genelde.

2 yorum
0

Nerde o 20 TL kazanan üyeler? Hepsi birer sırra kadem bastılar. 10 kuruş birden kur düşüşe geçerse eski üyelerin çogu elini ayağını çekmiştir. Eskisi gibi aktif olmazlar büyük ihtimal. Ahmet bey ortalama aylık 500-600 para dağıtsa üyelere, site konkordatoya gider.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.