+3

Doğru olabilir. Bahsettiklerine göre eskiden ap değeri çok yüksekti. Dünya genelinde herşeye zam gelmiş durumda. Fakat burda zam yapmayı unutmuşlar. Site çok güzel ama ap değeri de yükselirse daha güzel olacak. Daha çok üye ye sahip olur.

3 0
paylaş
+4

Doğrudur. Günlük 1500 AP kazansan AP değeri 13 kuruştan 20 TL iyi para. O günler yine gelecek, inanıyorum. Ah ah ne varsa eskilerde var.

4 0
paylaş
+4

Bende eski günlerde günde 20 tl kazanıyordum.Baya da bu duruma şaşırıyorum. Özellikle ap değeri 0,013 olduğu günlerde ben bunu yapıyordum.

4 0
paylaş
+3

Bu hesabımdan önce başka bir hesabım vardı ve kendi arzumla kapatmıştım aylar evvel. Günlük 10-15 lira kazanmak mümkündü elbette ama sistem oturmamıştı henüz. Bir başlık açılıyordu, o başlık altında sohbet eden kitle paraya para demiyordu. Aylık 300 lira kazanıldığını gördüm ama tabi bu siteyi zarara uğrattı bana kalırsa ve sistem yavaş yavaş düzene oturtuldu. Bol kazanç dilerim.

+3

Eskiden para sistemi de olduğunda ben günde en az olarak 10 Türk lirası kazanıyordum. Şu anda ise malesef en fazla olarak 3 tl kazanıyorum.

3 0
paylaş
+2

Ahmetesor un bi bildiği vardır bence.

2 0
paylaş
+2

Eskiden AP değeri yüksekti ve sistem daha yeni olduğu için insanlar daha kolay para kazanbiliyordu. İnceleme videolarındada bu gözüküyor şimdi ise kaliteli yorum yapıp kaliteli soru soranlar daha çok kazanıyor.

2 0
paylaş
+2

Eskileri bilmiyorum keşke o zamanlar böyle bir sitenin var olduğunu duysaydım. Şuan AP değeri içler açısı o zaman .

2 0
paylaş
+1

AP değeri sanırım çok yüksek olduğu zaman günde 20 tl kazandığını söyleyen üyeler vardır. Bence süper bir rakamdır. Keşke bu şeyler de hep devam etmiş olsaydı.

1 0
paylaş
+1

Önceden para sistemi vardır. Gün içinde yaptıkların bir sonraki gün bakiyeye yazılırdı. O 20 tl kazanan kişi ile çok iyi iletişimiz vardır. Bir süre sonra girmez oldu.

1 0
paylaş
1 yorum
0

Ben bunu duyunca baya şaşırdım. Çünkü eskiden burdan 20 tl kazandığını söyleyenler vardır. Bence bu oldukça yüksek bir şeydir. Ama genelde de yoktur bence.

0 0
paylaş
+1

Ben kazanıyor idim. Hatta bir ara 1683 AP yaptım günde o da 20 TL filan idi. Ama ocakta yana kadar yaklaştım boya o rakama genelde.

2 yorum
0

Nerde o 20 TL kazanan üyeler? Hepsi birer sırra kadem bastılar. 10 kuruş birden kur düşüşe geçerse eski üyelerin çogu elini ayağını çekmiştir. Eskisi gibi aktif olmazlar büyük ihtimal. Ahmet bey ortalama aylık 500-600 para dağıtsa üyelere, site konkordatoya gider.

0 0
paylaş
+1

Ben 2 günde 47 tl aldığım günleri hatırlıyorum. O günlerde ben baya mutluydum. Hatta 0,013 ap kuru ile günde en az olarak ben 22 tl yapıyordum.

1 0
paylaş
0

Sitede para sistemi varken açıkçası bende baya iyi alıyordum. Daha sonra ap sistemi geldi ve bu da oldukça baya kötü oldu bizlere diyebilirim. Umarım ap değeri artar.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.