+5

Eski sevgiliden kanka olurmu ?

    -   İlişkiler
5 0
26 yanıt   -  
+2

yokkkkkkk dahaaaaa nelerrrrrrrrrr yani eski sevgiliyle öyle yada böyle bir konuşma olur ama kanka olunmaz ama yhaaaa çünkü kankalık başka anlamlar ifade eder

2 0
paylaş
+1

Eski sevgiliden kanka olunmaz. Neden olunmaz şimdi sen bu kıza ya da erkeğe kanka dedin tamam mı. Sevgiliyi kız olarak düşünüyorum. Neyse kanka oldunuz sen ileride bi kıza aşık oldun ondan sonra eski sevgilin yani şimdiki kankan bence baya sorun yaratabilir. Mesela sevdiğin kıza gider böyle böyle der ben seviyorum onu felan der aranızı bozabilir yani. O yüzden eski sevgiliden kanka olmaz bence. İleride baya sorun çıkarabilir.

1 0
paylaş
0

olmaz ya o eski yaşanmışları unutulmaz

0 0
paylaş
+1

Ayıdan post, eski sevgiliden dost olmaz. Net!

1 0
paylaş
0

Haha çokkkkkkkkkkkkkkkkkk güzel soru de hadi cevaplara bakalım kim ne diyor hele bence olmaz kesin hemde hiççççççç olmaz

0 0
paylaş
0

Kanka olunmasa bile zaman zaman görüşülebilir, arkadaş kalınabilir. İnsan sevmiş olduğu birini hayatı boyunca görmek ve onunla iyi bir dost olarak kalmak isteyebilir.

0 0
paylaş
0

eski sevgili ile kanka olana 3 gun pe..... derler 4. gun beyefendi net

0 0
paylaş
0

Bence olur mesela diyalog kanka eskiden ne sevişirdik be gibi falan ????????

0 0
paylaş
0

kişiden kişiye değişir bana kalırsa eski sevgiliden arkadaş olmaz her gördüğünde anıların canlanacaktır

0 0
paylaş
+1

Olamz bence ya

1 0
paylaş
+2

Erkeklerden eski sevgilide olsa yeni sevgili de olsa Tabii ki kanka olmaz. Çünkü hep sevgili gözüyle bakarlar sevdikleri kisilere. Onları gördüklerinde canım sevdiğim diyesi gelir.

2 0
paylaş
+2

kanka ayakları iyi ayarklar değil bence bu topa girmememk lazım

2 0
paylaş
0

olmaz olursada menfaat için olur

0 0
paylaş
0

Eskisevgiliden kanka olup olmaması eski sevgilinin yapısına ve görüşlerine bağlıdır. Eski sevgiliden kanka olur mu kişiden kişiye değişir ana en güzel sevgili yakın arkadaştan kankadan olur çünkü seni daha iyi tanır ve seni daha iyi anlar

0 0
paylaş
+1

Eskiden sevgilin olan birine kanka diye hitap etmek kolay değildir. Kankadan sevgili olabilir ama eski sevgiliden kanka olacağına inanmam ve ihtimal dahi vermem.

1 0
paylaş
0

Sevgiliyle arada geçen yaşantılara bağlı iki üç günlük ilişkiyse kalabilen kalır daha uzun bir ilişkiyse ve yaşantılar çoksa ben olsam kalamazdım.

0 0
paylaş
0

Neden olmasın ki?

0 0
paylaş
0

Eski sevgiliden beddua makinesi olur

0 0
paylaş
0

hiç bıse olmaz eskısevgılıden

0 0
paylaş
+1

Kimisi oluyor. Ben anlamıyorum nasıl buna dayanabiliyorlar.. Ben olamam. Olunmaz ya.. Sana gelip başka kızları anlatıcak, belki akşam yemeğe çıkarken hangi kıyafeti giyeceğini sorucak, hangisi daha çok yakışır vs.. Sen seçeceksin ne giyeceğini kızla buluşurken falan.. Allah korusun ya. Ben destek değil köstek olurdum.

1 0
paylaş
0

En iyi kanka zaten ondan olur

0 0
paylaş
0

Ben yaptım oldu valla:)

0 0
paylaş
0

sevişmişlerse olmaz sevişme yoksa olur

0 0
paylaş
0

tabikide olmaz be yani eski sevgilim sonuçta geçmiş anılarımız var yarın birgün onun başka birisi ile el ele tutuşunu izlemek istemem.

0 0
paylaş
0

Hepainden ola bence

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.