0

Oldu tabikide en iyisinden akasya durağı dvhfgyff

0 0
paylaş
+1

Eski dizilerden ara ara bölümlerini veyahut da belli sahneleri izlediğim diziler elbetteki var. Bu dizilerdeki samimiyeti ve yansıttıkları ortamı gerçekten günümüz ekip çoğu dizide bulmak mümkün olmuyor. Örneğin bir dönem TRT 1'de yayınlanan Yedi Numara dizisi çok beğendiğim dizilerden bir tanesi. Dizinin gerek oyuncu kadrosu gerekse yansıtmış oldukları şehir ve kırsal hayatın güzel harmanlanması çok başarılı. Bunun yanında Tatlı Hayat dizisi bazı bölüm ve sahnelerine ara ara bakıyorum. Dizideki ince ve yerindeki espriler gerçekten muazzam kalitede. Günümüzde tekrardan yayınlanmasını isterim.

1 0
paylaş
0

Ben arada televizyonda çıkınca eski dizleri filan oturup izliyorum. Bşr ar yazın filan Avrupa Yakası adlı diziye tekrar başladım. Ama 72. Bölümde bıraktım. Bşr daha da kaldığım yerden devam edemedim açıkçası. En kısa sürede kaldığım yerden devam edeceğim.

+1

Eski dizilerden Leyla ile Mecnun ne zaman denk gelsem izlerim hiç bıkmam harika bir diziydi.O samimiyet hiçbir dizide yok her karakter çok güzeldi.

1 0
paylaş
+1

Net olarak Kemal Sunal Filimleri

1 0
paylaş
0

Oldu medcezir ve ezel mesela

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.