+4

Erkeklere bıyık yakışıyor mu?

    -   Güzellik-Bakım
4 0
10 yanıt   -  
+4

Erkeklere bıyığın yakışıp yakışmadığı konusunda önemli olan, kadınların fikridir bence.. Ancak ben kendime yakıştırıyorum ve tersini düşünmem bile.. Zaten çok uzun yıllardır bıyıklarımı hiç kesmiş değilim, zaman zaman kısaltır ve düzeltirim sadece..

4 0
paylaş
+3

Erkeğe bıyık yakışır ama her erkeğe yakışacak diye de birşey yoktur. Bazı erkeklerde ki bıyık çok seyrek oluyor yada fırçaya benziyor ve haliyle de sahibinede yakışmıyor.

3 0
paylaş
+2

Kişiden kişiye göre değişir

2 0
paylaş
+2

Bence hepsine değil ama bir çoğuna yakışıyor. Benim eski sevgililerime baya yakışıyordu mesela. Şimdikinin de bıyığı var.

2 0
paylaş
+4

Bazı erkeklere yakışıyor, bazılarına yakışmıyor. Yani yakışanı var, yakışmayanı da var. Mesela, benim dayımın oğluna bıyık bıraktığı zaman hiç yakışmıyor, çok itici gözüküyor.

+2

Bir erkek olarak her erkeğe yakışmıyor mesela bana yakışmıyor çok acayip sırıtıyor hoş denedim bırakmayı ama tıraş filan olurken şöyle bi bakıyorum da çok gülünç oluyorum. Ama bazılarına çok yakışıyor.

2 0
paylaş
+5

Bazılarını çok yakışıyor gerçekten maço gösterdiği için ben erkeklere yakıştırırim gerçekten

5 0
paylaş
+1

Hepsine yakışmıyor ama ben zaten bıyık sevmem kirli sakal olabilir ama hacı sakalı gibi upuzun sevmem bakımsız görünüyor .

1 0
paylaş
+1

Ben beğenmiyorum. Sakal da beğenmiyorum bıyık da .Daha temiz bir yüz bence her zaman güzeldir.

1 0
paylaş
+1

Erkege göre değişir

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler