+3

Erkekler neden evlilikten korkar?

    -   İlişkiler
3 0
7 yanıt   -  
0

Bu dönemde evlenmek hem kadın için hemde erkek için zordur. Ömür boyu nafaka olayı, sonra hayat pahallığı, ihanet durumlarından televizyonlardan geçilmiyor. Bunları görenlerin gözü korkuyor ve evlilikten vazgeçiyorlar.

0 0
paylaş
0

Yani bu dönemde erkek olsun kadın olsun evlenmek zor bide boşanmalar çoğaldı hırsızlık çoğaldı evlenip bir hafta sonra bırakanlar var korkmaları doğal

0 0
paylaş
0

Erkeler gezmeyi sevdikleri ve özgürlüklerine düşkün oldukları için sorumluluk almayı sevmiyorlar. Eve geç saatte gelemezler eşlerini yalnız bırakmazlar. Sorumluluk artıyor. Geçim sıkıntısı başlıyor. Derken kaçıyorlar.

0 0
paylaş
0

Bence korkma deyil evliliğe hazır değildirler çok farklı boyut bazıları kaldıramaz sorumluluğu sanırım açıklayıcı oldu

0 0
paylaş
0

Evlilik sorumluluk işidir.Korkmaktan ziyade buna hazır olduğunu hissetmeyebilir.Maddi yönden eksikleri olabilir yada kendisine özel bir durum olabilir.

0 0
paylaş
+1

Erkeklerin evlenmekten korktuğu şeklinde bir genellemenin doğru olmadığını düşünüyorum.. Ben evlendim, hiç de korkmadım :-) Hatta boşandığımda da korkmadım.. Korktuğunu iddia edenlerin de samimi olduğuna inanmam doğrusu.. Olsa olsa bunu bir kalkan gibi kullanıyor olabilirler :-) Çok da ciddiye alınacak bir söylem değil yani..

1 0
paylaş
0

Bir erkek olarak evlenmekten korkmuyorum aksine evlenmeyi çok istiyorum fakat günümüzde güzel bir evlilik yapmak için aynı zamanda maddi olarak da en azından kayda değer güzel bir gelire ihtiyacı var insanın. Bunun dışında gerçekten seven ve gerçekten sevilmeyi hakeden bir kadın tabiki de önemli bir başka nokta.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.