+2

özgüvensizliklerinden. güçsüz partneri kendilerine bağlamaları kolaydır. karşısındakinin parası, gücü için onu sevmesini ister. bence kesinlikle psikolojik bi sıkıntı bu

2 0
paylaş
0

Yeteri kadar kazanç sağlayabilen bir koca genel olarak istemez.
Kadının daha fazla yorulması ve ona buna belli miktar için kül gibi çalışmasindan ize evinde, evinin kraliçesi olmasını yeğler.
Ben böyle düşünüyorum .

0 0
paylaş
+2

Erkekler eşlerinin çalışmasını istemez diye bir genelleme yapmak kanımca doğru değildir.. Eşleri çalışan pek çok erkek var.. Evli olduğum dönemde benim eşim de çalışıyordu.. Maddi durumumuz daha iyi olsaydı ben de istemezdim eşimin çalışmasını.. Gerçi üniversite mezunu bir kadının evde oturması da saçma ama istediği için çalışıyor olması tercihim olabilirdi..

2 0
paylaş
+1

Bazı erkekler kadın evde oturur çocuk bakar yemek yapar tarzında cahilce düşündüğü için kadının çalışmasını istemezler ,bazıları da eşini kıskandığı için çalışmasını istemez ,bazıları ise maddi durumu iyi olduğu için eşinin çalışmasını istemez.

1 0
paylaş
+2

Bu her erkek için söylenemez fakat böyle düşünen ve karısına bu isteğini direten erkekleri ben cahil buluyorum.Cahillik sadece okumakla olmuyor tabi insanların düşünceleri de cahil olabiliyor.

2 0
paylaş
+2

Her erkek için geçerli değilse de genellikle erkekler kanatlarının altında olan kadın istiyor. Bana muhtaç olsun, ben etken olup evi besleyin istiyor. Ya da ne yaparsam yapayım gitmesin, maddi olarak sadece benden hiç bulsun istiyor. Zaten bugün şiddet gören kadınların çoğunda bu durum var evi terk edip gitse ayakta duracak parası ve işi yok annesi evine gitse istenmiyor ne yapsın susup oturuyor bu halde. Bu yüzden bir kadının ekonomik gücü daima olmalıdır, bir erkeğin elinde olmamalı kaderi. Her zaman altın bilezik bu yönüyle takılı olmalıdır.

2 0
paylaş
0

Onları kıskanırlar

0 0
paylaş
0

niye isteme çünkü eşinin yorulmasını istemez veya iş yerinde patrunundan azar yemesini istemez ama eyer kendi işini kursa buna izin verebilir sonuçta kendisi yönetecek örayı

0 0
paylaş
0

Kıskançlık başta gelir. Kadınlarının başka insanlarla muhattap olmalarını istemezler.

0 0
paylaş
0

Şahsen ben kışkanırım yani istemem net

0 0
paylaş
+1

yobazlar çünküüüüüüüüü

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler