+5

Erkekte kadında yattığı aralarında duygusal ilişki kurduğu karınlara istemeden de olsa bağlılık kurar. Kadınlar erkeklere nazaran bu bağlanmada biraz daha öne çıkmaktadır Kadınlar için bu daha çok önem arz etmektedir.

5 0
paylaş
+3

Erkek yattığı kadınla ilgili bir duygusal bağ kurarsa, onla kurmuş olduğu ilişki durumuna bağlıdır. Severek onunla bir ilişki durumu olmuşsa mutlaka bağlanma durumu da olabilir.

3 0
paylaş
+3

Sevginin bağlılığın saçma sapan zevklerle olması hiçbir anlam ifade etmezki sevgi aşk var ise bu diğer zevklerle süslenir ama bir insanla yatipta ona bağlanmak beynini farklı şeylere yoran yüreği pekte güzel şeylerle atmayan insanlara özgü olduğunu düşünüyorum.

3 0
paylaş
+3

Bana anlamsiz gelen bir duygu ama evet cogu erkek baglanir.

3 0
paylaş
+3

Gerçek bir bağlılıktan bahsediyorsak imkansız. Seninle yatmak çok zevkliymiş ben seninle evlenirim de düşüncesi saçma.

3 0
paylaş
+2

Ya bağlanır ya bağlanmaz. Belli olmaz. Duygular yanında seks nedir ya?

2 0
paylaş
+2

bağlanacak olsa geneleve gittiği, gecelik ilişki yaşadığı kadına bağlanır. Arada duygusal yönden bir bağlılık yoksa erkek bir kadına ilişki için takılır, bağlanmaz.

2 0
paylaş
+3

Erkeğin amacı önemli amacı sadece yatmazsa almıştır. Ben senin Gizem'in bitmiştir. Iyi taraftan bakalım yaşanması gereken ne varsa sadece onunla yaşamak ister adam dediğin amacının ne olduğunu bilmelisin. Güzel sözler şiirler şarkılar söylesede Kimse kimseyi bilemez. Kendi fikrimi söyleyeyim kişilik meselesi kendi çıkarlarım için kimsenin duygularıyla oynamam. Kimi bağlanır, kimi bağlanmaz. Yani kesin değil Bunu sana tavsiyem işini şansa bırakma O yüzden bir aptallık yapıp bahsettiğin kişi ile yatma. Gün doğmadan neler doğar demişler. İleriye dönük yönelik düşün yattıktan sonra ayrıldınız. Bir kaç ay sonra başka bir kişiyle tanıştın o zaman ona durumları nasıl anlatacaksın. Hayat Dediğin var ya aşkım dediklerin öyle kolay yok oluyorlar ki sen bile anlayamıyorsun.

3 0
paylaş
1 yorum
+2

Erkek yattığı kadına bağlanmaz.Oyle olmuş olsa hiç boşanma olmazdı.

2 0
paylaş
+2

Erkek, yattığı kadına bağlanmaz.. Bir kadına sadece bu yüzden bağlanan birini ne gördüm ne duydum hayatım boyunca.. Kaldı ki, böyle bir şey söz konusu olsa hiç boşanma olmazdı.. Hatta bunun tam tersi savunulabilir.. Yattığı kadını terk eden erkek örneğine öyle ya da böyle herkes rastlamıştır bir şekilde..

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.