+5

Erkekte kadında yattığı aralarında duygusal ilişki kurduğu karınlara istemeden de olsa bağlılık kurar. Kadınlar erkeklere nazaran bu bağlanmada biraz daha öne çıkmaktadır Kadınlar için bu daha çok önem arz etmektedir.

5 0
paylaş
+3

Erkek yattığı kadınla ilgili bir duygusal bağ kurarsa, onla kurmuş olduğu ilişki durumuna bağlıdır. Severek onunla bir ilişki durumu olmuşsa mutlaka bağlanma durumu da olabilir.

3 0
paylaş
+3

Sevginin bağlılığın saçma sapan zevklerle olması hiçbir anlam ifade etmezki sevgi aşk var ise bu diğer zevklerle süslenir ama bir insanla yatipta ona bağlanmak beynini farklı şeylere yoran yüreği pekte güzel şeylerle atmayan insanlara özgü olduğunu düşünüyorum.

3 0
paylaş
+3

Bana anlamsiz gelen bir duygu ama evet cogu erkek baglanir.

3 0
paylaş
+3

Gerçek bir bağlılıktan bahsediyorsak imkansız. Seninle yatmak çok zevkliymiş ben seninle evlenirim de düşüncesi saçma.

3 0
paylaş
+2

Ya bağlanır ya bağlanmaz. Belli olmaz. Duygular yanında seks nedir ya?

2 0
paylaş
+2

bağlanacak olsa geneleve gittiği, gecelik ilişki yaşadığı kadına bağlanır. Arada duygusal yönden bir bağlılık yoksa erkek bir kadına ilişki için takılır, bağlanmaz.

2 0
paylaş
+3

Erkeğin amacı önemli amacı sadece yatmazsa almıştır. Ben senin Gizem'in bitmiştir. Iyi taraftan bakalım yaşanması gereken ne varsa sadece onunla yaşamak ister adam dediğin amacının ne olduğunu bilmelisin. Güzel sözler şiirler şarkılar söylesede Kimse kimseyi bilemez. Kendi fikrimi söyleyeyim kişilik meselesi kendi çıkarlarım için kimsenin duygularıyla oynamam. Kimi bağlanır, kimi bağlanmaz. Yani kesin değil Bunu sana tavsiyem işini şansa bırakma O yüzden bir aptallık yapıp bahsettiğin kişi ile yatma. Gün doğmadan neler doğar demişler. İleriye dönük yönelik düşün yattıktan sonra ayrıldınız. Bir kaç ay sonra başka bir kişiyle tanıştın o zaman ona durumları nasıl anlatacaksın. Hayat Dediğin var ya aşkım dediklerin öyle kolay yok oluyorlar ki sen bile anlayamıyorsun.

3 0
paylaş
1 yorum
+4

Erkek yattığı kadına bağlanmaz.Oyle olmuş olsa hiç boşanma olmazdı.

4 0
paylaş
+4

Erkek, yattığı kadına bağlanmaz.. Bir kadına sadece bu yüzden bağlanan birini ne gördüm ne duydum hayatım boyunca.. Kaldı ki, böyle bir şey söz konusu olsa hiç boşanma olmazdı.. Hatta bunun tam tersi savunulabilir.. Yattığı kadını terk eden erkek örneğine öyle ya da böyle herkes rastlamıştır bir şekilde..

4 0
paylaş
+2

Erkek yattığı kadına bağlanır mı bağlanmaz mı bilemem. Yattığı kişiye hangi gözle baktığına bağlı birazda. Aşkla bakarsa bağlanır. Niyeti onu kullanmaksa bağlanma durumu zaten olmaz.

+2

Bağlanmaz bağlanmamalı da zaten .Biriyle yatan kadının sanki o insana muhtaçmış hissinden ve düşüncesinden nefret ediyorum erkeklerin sonrasında değişik tiplere girmesi çıldırtıcı hayırdır yani noluyor ben kötü çocuğum ayakları falan açıkçası ilk önce birbirini tanımak yerine yatan insanlar bi zahmet bağlanmasın o ilişkiden ne beklenir ki

2 0
paylaş
+1

bağlanabilirde bağlanmaya bilirde yanı yattığı kadına bağlı bence

1 0
paylaş
+1

bağlanmaz hattabazı erkekler soğur belki de :D

1 0
paylaş
+2

O insandan insana değişir.

2 0
paylaş
+2

Sadece yatmakla bağlanmaz.arada bir sevgi bağı varsa eğer yattığı zaman dahada bağlanabilir ama sevgi bağı yoksa yatar geçer

2 0
paylaş
0

Gülçin bu konu üzerine çok gidip geliyorsun kendin tek başına kaldığında pişman olamyacaksan yaşamak istemen normal. Benim önerim 25 yaşına kadar beklemen ve maddi bağımsızlığını eline aldıktan sonra yapmandır.

0 0
paylaş
0

olabilir gördüğüm kadarıyla bağlanıyorlar

0 0
paylaş
+3

Bu soruyu sormaktaki amacınızı bilmesemde cevap veriyim.
Erkekler kolay elde ettikleri ve kolayca yatağa götürdükleri kadınlara asla bağlanmaz.
Çünkü erkekler ne kadın düşkünü görülsede amacını elde edene kadardır...
Erkekler hayatlarında daha mütevazı daha gözü kapalı insanları isterler ve onlarla ciddi düşünürler. Tabi bu birazda erkeğin yapısına gore değişir kendini bilen bir erkek asla bir ikinci şansı bile tanımaz.

3 0
paylaş
+1

İnsandan insana değişir bence. Yatmak, cinsellik ilişkiyi sadece ileri bir noktaya taşır olmak zorunda değildir olursa ilişki güçlenir bence. Sadece yatmak için bir erkek kendini seviyormuş gibi de gösterebilir. Bir başka durumda da fuckbuddysiyle yaşadığı ilişki sonrasında o insana bağlanabilen insanlar da mevcut yani sözün özü insandan insana değişir efendim.

1 0
paylaş
+2

Yattığı kadına herkes bağlanmaz seven bağlanır, sevmeyen asla. Gülçin in sevgilisi gibi biriyse eğer bu kişi yatmasa bile bağlanır. Yüreğine dokunmuştur onun sevgisi.

2 0
paylaş
+3

Top 10 listesindeyse eğer bağlanır :)

3 0
paylaş
+2

Erkek yattığı kadına bağlanırsa, kadın erkeği yatakta çok mutlu etmiştir. Onun her istediğini yapmıştır. O yüzden bağlanır.

+2

o insandan insana deyişir ne oldu başınamı geldi

2 0
paylaş
+2

Erkek yaptığı kadına bağlanmaz .Çünkü istediğini alıyor ne kadar severse sevsin yattın mıydı işi bitiyor onunla.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler