+2

hiç yemedim tadına bakmadım

2 0
paylaş
+3

@zeynep__eses Büyük kayıp! Şiddetle tavsiye ederim.. En azından bir kez olsun deneyin, tadına bakın bari :-)

3 0
paylaş
2 yorum
+2

Hiç tadına bakmadım , aslında çok ta merak ettiğim bi sebze ama bi türlü denemek nasip olmadı.

2 0
paylaş
+2

@MühendisBey7 Enginar büyük ihtimalle size gelmez, siz ona gidin bence :-) Denemekte fayda var diyorum, başka da bir şey demiyorum!

2 0
paylaş
+2

Ben bu yaşıma kadar hiç enginar yemedim. Hatta tadına bile bakmadım desem yalan olmaz. Pişirebilsem sırf denemek için pişiricem.

2 0
paylaş
+3

@Alleyez10me Şiddetle tavsiye ederim.. Bence hiç pişman olmazsınız ve menüye enfes bir lezzet daha katılmış olur..

3 0
paylaş
+2

Enginar hiç yemedim ama bazı yicekler nedense yemedende insanı kendine çekebiliyor pazarda markette görünce iştahım kabarmıyo değil

2 0
paylaş
+4

@Aysenurocakdan Bence mutlaka denemelisiniz, eminim pişman olmayacaksınız.. Enginar hem çok sağlıklı hem de çok leziz bir şey :-)

4 0
paylaş
+2

Hayatımda şu yaşıma kadar yemediğim sebzelerin arasında enginar ilk 5'e girer. Evet çok sağlıklı evet karaciğeri çok iyi temizliyor, doğru tadı da nefis ama benim içim almıyor işte. Oysa ki zeytinyağlısı o kadar güzel görünüyor ve methediliyor ki. Olmayınca olmuyor demek ki, yiyemiyor insan. Oysa bizim evde çok yapılır ve herkeste bayılır.

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Varya bizim evde babam yiyordu ondan.Annem arada alırdı pazardan böyle poşetlerin içinde dilimlenmiş olurdu.Ben de bir kere yedim.Tadına baktım.Hatırladığım kadarıyla sevdim.Ama öyle mantı kadar sevdim diyemem..Ancak baya faydalı olduğunu biliyorum.Yani yedim ama az bir şey.Bu sene bir ara anneme aldıracağım.Sanırım yavaştan kendimi alıştırmam lazım ona da.

2 0
paylaş
+1

Bence sadece özel damakara hitap eden bisey :)

1 0
paylaş
+1

Karaciğerimde sorun var, bu yüzden yemem gerekiyor ama tadının kötü olduğunu söyleyebilirim, dün akşam bir tane zorla yedim.

1 0
paylaş
+1

Benim damak tadıma uygun değil. Bir kez denedim ve sevmedim.

1 0
paylaş
+2

Enginar müthiş.Eğer doğru pişirilirse tadına doyum olmaz.Enginarı tek başına yemeyi tercih etmeyenler bezelye yada iç bakla ile birlikte pişirmeyi deneyebilirler.Dereotu ile süslendiğinde mutlu son olur.Kesinlikle yemenizi tavsiye ederim.Ayrıca enginar çok faydalı bir besindir.

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler