+1

kesinlikle enes baturu youtube var etti. kendiside bunu zaten daha önceden açıklamıştı. youtube dan önce sıradan ezik bir insanmış. arkadaşları bile yokmuş. youtube sayesinde artık kocaman bir aileye sahip oldu. herkese allah böyle bir şey nasip etsin inşallah.

1 0
paylaş
+2

Tabii ki evet. Filmini bile yapmışlar ya. Bende ilk orda tanımıştım onu

2 0
paylaş
+1

bence çocuk saçma içeriklerde üretse sadece çocuklara hitap bile etse uğraşıyor çabalıyor emek veriyor en önemlisi. ve emeklerinin karşılığını alıyor. daha fazla yargılamasın kimse onu.

1 0
paylaş
+1

Bencede bahsettiğin gibi enes baturu youtube meşhur etti.Ama keşke o rüyaya kapılıp az da olsa şımarık hal ve hareketlerinden vede küfürlerinden vazgeçse,sonuçta hitap ettiği çoğunluğun fazlası çocuklar.

1 0
paylaş
+1

Maalesef öyle hiç ama hiç sevmiyorum saçma sapan bir şekilde ünlü olanlardan ve şimdide hayata tutunmak için garip garip videolar çekiyor

1 0
paylaş
+1

bence asıl mesele kitleyi yakalamak değil de o kitleyi elinde tutabilmek. enes en zorunu başardı. kitleyi elinde tutmak yerine o kitleyi çoğaltmayı tercih etti. zaten oldukça fazla emek veriyor. eskiden haftanın her günü video atıyordu. diğer youtuberlar haftada bir video atarken o yedi tane atıyordu. şimdi de bunun ekmeğini fazlasıyla yiyor işte. helal olsun çocuğa.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler