+1

Önce konuşmayı denerim baktım olmuyor dinliyormuş gibi yaparım

1 0
paylaş
+1

Dinlemek, konuşmaktan daha kıymetli bence bundan dolayı bencilliğini yüzüne vururdum ve bu konuda daha çok dikkat etmesini söylerdim :)

1 0
paylaş
+1

Genel olarak bunu yaşıyorum zaten. Anlayışla karşılamayı deniyorum ,yine de onu dinlemeye çalışıyorum. Ama hala uzatıp kendi sorununu ön plana atıyorsa yüzüne karşı söylüyorum bu yaptığın çok ayıp diye. Çünkü insanlar merkeze hep “kendi”lerini koyuyorlar ve başkaları umurlarında olmuyor. Bu da etrafındaki insanların ondan uzaklaşmasına sebep oluyor. Şahsen ben böyle insanlardan hiç hoşlanmıyorum, çok itici geliyorlar.

1 0
paylaş
+1

Bende onun sorunlarını dinlemem, bu şekilde ödeşmiş oluruz. Milletin dert babasıyım, benimkini dinlemeyen birinin sorunu ben niye dinleyeyim ki, gitsin başkalarının kafasını şişirsin.

1 0
paylaş
+2

Ben sorunlarımı anlatmayı sevmem. Dersen ki arkadaşın anlatırsa dinler misin? Hangi konuda anlattığına bağlı.Yardima ihtiyacı olduğunu düşünürsem dinlerim.

2 0
paylaş
+1

Benim de öyle bir arkadaşım var. Kalbi kırılmasın diye önceleri hep dinlerdim. Ama artık "Bir ara verip, bir de bana sorsan ya sen nasılsın diye?" diyorum.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.