+2

Öncelikle ten rengine göre seçilmeyen fondöten komik ve kalıp gibi duracağından yapılan büyük hatalardan biridir. Yine her renk ruj, her kadına gitmez ancak ısrarla yakışmadığı halde koyu renk kullananlar var. Makyaj bazı kullanmamakta başlıca hatalardan çünkü baz makyajın kalıcılığı arttırır ve daha güzel gösterir.

2 0
paylaş
+2

Göz makyaj hataları çoktur. Bir de yüze un gibi fondöten kullananlar. Her mimiklerinde kırış kırış yüzleri. Yemek yerken dağılan rujlar. Artık ojeler. Bakımsız haller.

2 0
paylaş
+2

Köntür paletini allık olarak uygulayıp tüm yüze boca etmek bence

2 0
paylaş
+2

Yüze uygulanan fondötenin tam olarak yedirilmemesi pütür pütür durması birde rujun taşması en belirgin olanlar benim bildiğim bunlar.

2 0
paylaş
+2

Eyeliner süremiyor kimse. Bide bu ara bi highlighter modası var ama onu da yüzlerine bulaştırıyorlar bence. Sadece gerçekten makyaj yapmayı iyi bilenler kullansınlar

2 0
paylaş
+2

Makyaj hatalarından birisi allığı fazla kaçırmak ölçü kaçınca yüzde hoş durmuyor ve palyaço gibi görüntü çıkıyor ortaya. Birde göz kapaklarına çok koyu far sürünce hoş gözükmüyor.Cilt tipine uygun fondöten seçilmeli eğer uyumsuz renk olursa çok sırıtır.

2 0
paylaş
+2

Eyeliner sürmeyi bilmeyen arkadaşlar, arkadaşlarımız.Süremeyeceksiniz, kuyruğunu yapan atacaksınız ya da kuyruğunu kulağınıza kadar çekeceksiniz gitmeyin bu toplara.

2 0
paylaş
+2

Doğallık tercih sebebim olmakla beraber soruya cevap niteliğinde şunu söyleyebilirim ki abartılı makyaj hiç bir kadına yakışmıyor. Cart kırmızı ruj ve prspembe bir allık kötü duruyor ayol.

2 0
paylaş
+1

En sık yapılan makyaj hataları rujun burna kadar sürülmesi, allığın çok belirgin yapılması ve esmer kişilerin yüzünü ölü yüzü gibi bembeyaz yapmasıdır.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler