+9

En sık tükettiğiniz yiyecek nedir?

    -   Yeme-İçme
9 0
22 yanıt   -  
+2

Bu aralar en sık yediğim yoğurt ve meyveler. Daha öncesinde çikolata, gofret, kurabiye vs. tatlılardı bırakmaya çalışıyorum artık.

2 0
paylaş
+2

En cok abur cubur tatli seyler yerim. Albeni cokokrem ikram gibi piskuvi cesitleri yerim. Yemeklerdende en cok makarna tavuk patates kizartmasi severim. Ayrica yesil elma portakal mandalinada aparat olarak ve saglik acisindan dengelesin diye yerim.

2 0
paylaş
+1

yaptığım spordan dolayı hergün gün içersinde tavuk göğsü tüketiyorum 500-600 gram kadar falan tüketiyorum hemde para dayanmıyor

1 0
paylaş
+2

Ben ne bulursam yiyorum her şey olabilir yemek olsun yeter yemek kalp ben çok seviyorum yemek yemeyi

2 0
paylaş
+3

en sık tükettiğim yiyecek çekirdek. Çekirdek yemeyi çok severim, her gün yiyorum, abartmadan tabi, film falan izliyorsak o zaman abartırım işte.
Bunun dışında peyniri her günü yiyorum.

+1

hazır gıdalar ve makarna

1 0
paylaş
+2

seçici olmayı sevmem herşeyden azar azar en iyisidir.

2 0
paylaş
+3

kahvaltıda ,akşam yemeğinde makarna öğrencilik sağolsun :D

3 0
paylaş
+1

Ekmek, her öğünümde olan bir niğmet.diğerleri değişebiliyor ama ekmet sabit Bizde :)

1 0
paylaş
+1

nuddle her gün mecburiyetten tüketiyorum

1 0
paylaş
+2

Nedendir bilmem ama son bir aydır bebe bisküvisi ve gevrek tüketiyorum bebe bisküvisinden ne haz alıyorsam artık alışkanlık oldu birde ders çalışırken uyku gelmesin diye yoğun şekilde neskafe kullanıyorum

2 0
paylaş
3 yorum
+3

Yani insan her gün aynı şeyi tüketmiyor ama her gün tüketilen Yiyecek ekmek var yani her gün tüketiliyor bir de çay her gün tüketiliyor. Su her gün tüketiliyor.

3 0
paylaş
+2

Tavuk göğüsü ve yeşillik daha çok tüektirim.

2 0
paylaş
+2

Kendi soruma cevap verirken, bir an düşündüm ben de en çok ne tüketiyorum diye :-) Sonuçta makarna olduğuna karar verdim! Mevsime göre meyveyi de çok tüketirim ama makarnanın önüne kimse geçemiyor gibi görünüyor.. En yakın rakipleri ise yoğurt ve yumurta gibi duruyor.. Bir de çekirdek var ama onu yiyecek sınıfında görmüyorum..

2 0
paylaş
+2

Et vazgeçilmezim :)

2 0
paylaş
+1

Benim düşüncem okuldada olduğu gibi pirinç pilavı aşırı tükettiğim için pirinç pilavı ve yanında bol bol yeşillik salata ayran süper 3 'lü diye tabir ederim

1 0
paylaş
+1

Ekmek en çok tükettiğim günlük yiyorum. Et diyemem her zaman yiyemiyorum. Yumurta sabah kahvaltısında her gün yemeye özen gösteriyorum.

1 0
paylaş
+1

Eti topkek günde 3 defa yerim çünkü fazla rahatsız verici bir tatlandırıcısı yok

1 0
paylaş
+1

Bir gıdacı olarak ürünlerin bir çoğunun zararli olduğunu bilmeme rağmen bütün Abur cuburlar

1 0
paylaş
+1

Tavuk ve makarna

1 0
paylaş
+1

En sık tükettiğim yiyecek, her gün düzenli şekilde kahvaltı ettiğime göre kahvaltılıklar olabilir.. Kahvaltı da ekmeksiz olmadığından sanırım bunlara ekmeği de eklemem gerek.. Normalde ekmek yemem aslında ama kahvaltı onsuz olmuyor..

1 0
paylaş
+1

Sık sık domates yerim özellikle domatesin üzerine tuz eklediği Sen öyle bir iki üç tane yiyorum gerçekten tadı çok hoşuma gidiyor Çok çok aç olsan bir domates beni kesiyor sevdiğimden mi yoksa diyette olduğum için mi bilmiyorum ama domatesi daha çok tüketiyorum

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.