+2

En kaliteli araba markası bana göre tereddütsüz Mercedes'tir.. Zaten dünya üzerinde yılda 18 milyon araç satabilmeyi başarmış tek bir marka dahi yoktur.. Tüm dünyada imaj ikonu olmayı ve onu korumayı başaran çok da marka yok zaten..

2 0
paylaş
+1

Mercedes.Hatta BMW'ye de sürekli reklamlarında gönderme yaparak büyüklüğünü ortaya koyuyor.Örnek şunun gibi:Sizden önceki 30 yıl biraz sıkıcıydı,rekabet için teşekkürler.

1 0
paylaş
+2

Bence Audi. Boşuna demiyorlar; Almanlar mercedesi satmak audi binmek için yaptırlar diye.

2 0
paylaş
+1

Bana göre en kaliteli araba markası alman markalı olan mercedestir. Çünkü hem çok sağlam hemde oldukça rahat bir araba olduğunu düşünüyorum.

1 0
paylaş
+1

Marka değeri,sağlamlık,güvenlik,motor dizaynı,garanti koşulları baz alındığında dünya üzerinde seri üretimi yapılan markalar arasında her zaman açık ara Volvo ilk sırada yer almıştır.Volvo araçlar diğerleri gibi oval köşelere sahip değildir,daha hırçın ve kıvrımlıdır.Bunun da nedeni aracın kasasında kullanılan isveç çeliğinin çok sert ve sağlam olmasından kaynaklanır.Çelik o kadar sert ve sağlam ki daha fazla eğilip bükmeleri mümkün değildir.Şuan elimde ki aracımı sattığımda alacağım tek araba markası volvo olacaktır.

En kaliteli araba markası hangisi sizce?
1 0
paylaş
+1

Piyasa da bir çok marka var ama sadece bu diye söyleyebileceğim bir marka yok.Kimisi görünüşe önem verir kimisi estetiğe kimisi hızlı ve spor olmasına kimisi ise emniyet ve güvenliğe daha çok özen göstererek kaliteli hale getirir kendisini.Bunların arasında mercedes,bmw,volvo,porshe,bugatti,ferrari,lamborghini,astonmartin,pagani say say bitmez yani açıkcası.

1 0
paylaş
0

Bana göre en kaliteli volvo da kaliteli araştırmalarda kazada ölüm riski daha az

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler