+22

En iyi haber sunucusu kimdir?

    -   TV-Magazin
22 0
27 yanıt   -  
+1

En iyi haber sunucusu bence Fatih Portakal çok doğru yorumlar çok doğru tespitler yapıyor halk da çok destek veriyor bir taraf tuttuğunu zannetmiyorum sadece gün için çok doğru tespitler uyarılar veriyor izleyici de değer veriyor

1 0
paylaş
+1

Bence en iyi haber sunan kişi Nazlı Celikti ama artık yok kadın işini iyi yapan insanlardan birisiydi bence isini tarafsız ve ıyi yapıyordu

1 0
paylaş
+1

Haberleri izlemiyorum genelde ama benim gördüğüm en iyi haber sunucusu Fatih Portakal. Diğerlerinin haberleri hep bir taraf üzerine konuşmalar yapıyorlar.

2 1
paylaş
0

Portakal abii orda kaal abiii ^^

1 1
paylaş
0

Fatih Portakal

1 1
paylaş
+2

Bence Fatih Portakal'dır. Hatta geçmişte kaldığı için öyleydi diyelim. Ama maalesef doğruları söylemesi bir kesimi rahatsız ettiği için artık ekranlarda göremiyoruz. Bence objektif yaklaşan ve gerçekleri rahatça dile getiren haber spikerlerinden biridir kendisi.

3 1
paylaş
0

bana göre fatih portakal diger kanallarda olan sunuculardan daha afrklı oldugunu düşünüyorum daha dogru tespitler yapıyor ve konuşmalrında daha açık oldugunu düşünüyorum

1 1
paylaş
0

Fatih portakal’dır. Çok güzel yorumlar yapabiliyor. Doğru ve güncel bir şekilde sunduğunu düşünüyorum.

1 1
paylaş
0

Fatih Portakal

1 1
paylaş
0

En iyi haber sunan sunucular arasında, Fatih Portakal, Didem Aslan Yılmaz diyebilirim.

2 2
paylaş
-1

Benim tek geçtiğim bir bayan sunucuydu evlendi diye ayrıldı Nazlı Tolga hatta ödül almıştı haberi mimikleri ile anlatıyor diye çokta güzel bir bayan benim için tek sunucu odur

1 2
paylaş
-1

Benim bir tek izlediğim kişilik Fatih Portakal. Kendisi bana göre tarafsız biri.

1 2
paylaş
+2

Benim gözümde en iyi haber sunucusu, İrfan DEĞİRMENCİ. İrfan DEĞİRMENCİ; kaliteli, düşüncelerinin arkasında duran, mülayim ve insanlara değer veren bir kişi. İrfan Ağabey her zaman doğruları söyledi ve hala da söylüyor. Her ne kadar susturulmaya çalışsa da o konuşuyor. Ama o diğerleri gibi boş konuşmuyor. O, FOX muhabirleri gibi ülkeyi kötüleyen ya da "A Kanalları" (atv, ahaber...) gibi ülkeyi ilahlaştıran bir insan değil. İrfan DEĞİRMENCİ sadece olanı söylüyor. Bu yüzden benim nazarımdaki en kaliteli haber sunucusudur İrfan DEĞİRMENCİ.

3 1
paylaş
0

Ben Ali Kırca'nın haber sunumunu çek beğenerek izlerdim. Televizyon izlemediğimden, şimdilerde kim sunar, nasıl sunar bilemiyorum.

1 1
paylaş
0

Şu çok iyi sunuyor dediğim tek kişi yok hepsi kendi tarzında güzel sunuyorlar haberleri.

1 1
paylaş
0

Nazlı çelik çok iyiydi şimdi göremiyorum nerelerde.. birde fatih portakal var iste gerisinin ne olduğu ortada

1 1
paylaş
0

Fatih portakal , haber sunucusu değil ancak yorumları benim için çok değerli, Emin çapa , Uğur Dündar

1 1
paylaş
0

En iyi haber sunucusu bence Fatih Portakal çok doğru yorumlar çok doğru tespitler yapıyor ve milletimize halk da çok destek veriyor bir taraf tuttuğunu zannetmiyorum sadece gün içinde çok doğru tespitler uyarılar veriyor izleyici de değer veriyor.

1 1
paylaş
0

Benim en çok beğendiğim sunucu Fatih portakaldır.Tarafsız yorumları ve iğneleyici yorumlarını çok beğeniyorum.Karakteri de çok güzel bir insandır.Eleştirileri yüzünden bir çok insanın kötü yorumlarına maruz kaldığı çok olmuştur.Ama o hiçbir zaman söyleyeceklerinden çekinmemiştir.

1 1
paylaş
0

Genelde haberler için atv veya kanal d izliyoruz sunucuların adı da aklıma gelmiyor =)

0 0
paylaş
0

Havuz medya haber sunucuları hariç, hepsini gözümde en iyisi olarak bir kefeye koyarım. Kadın sunuculardan Buket Aydın' çok beğeniyorum. Erkek sunuculardan sözünün eri, cesur haberci Fatih Portakal.

1 1
paylaş
0

Türkiye pkk ya teşekkür etmeli dediği günden beri Fatih Portakal benim için bitmiştir. Şuan ekranlarda değil ama Nazlı Çelik derim. Alışma Türkiye diye seslenişi gelir aklıma hep. Öncesinde de severdim. Zorlu şartlarda operasyon bölgesinde askerin yanında duruşuyla başka sevdim. Zadece haber sunuşu değil benim için. Karakteri, düşünce tarzı ve biyografisi de önemli. O yüzden Nazlı Çelik.

1 1
paylaş
0

Fatih portakal en iyi sunucu.

1 1
paylaş
0

Kesinlikle Fatih Portakal’dır. Bu dönem TV kanallarında yansız tarafsız haber sunduğuna inandığım tek adamdır. Her iki tarafıda eşit şekilde ele alıp, ülkedeki bütün sorunları gündeme getiriyor. Bu dönemde haber kanallarının çoğu seçim vaatlerini yayınlarken adam işsizliği ve ekonomik krizi ön plana çıkarıyor.

0

Mehmet Ali Birand

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.