+4

En güvendiklerin fos çıkarsa?

Aşk falan hikaye

    -   İlişkiler aşk
4 0
6 yanıt   -  
+2

En güvendiklerin fos çıkarsa bu senin fos olduğunu gösterir.. Güven gibi çok önemli bir kavramı bile yeterince iyi süzemediğini, kime güvenip kime güvenemeyeceğini bile bilemediğini gösterir.. En güvendiğinde bile bu sonucu alıyorsan durum vahim demektir!

2 0
paylaş
2 yorum
+2

Başka en güvendiklerin bulursun.

2 0
paylaş
1 yorum
+3

O kişiyi hayatımdan sildiğim gibi kendimde hatayı ararım. Kolay anlatılmaz çünkü. En güvendiğin insanın sana yanlış yapması güvenini sarsar. Eğer ders çıkarabilen biriysen hayatında değişiklik yapma yoluna girersin. İnsanları iyice tanımadan güvenmemeyi öğrenirsin.

3 0
paylaş
1 yorum
+1

En güvendiklerin fos çıkarsa bir daha kendini tartar ona göre davranır ona göre tecrübe sahibi olur bir daha da umursamazsın olur biter.Ölenle ölünmez demişler.

1 0
paylaş
2 yorum
0

Güvendiğim dağlara kar yağarsa tepkim sert olur o dağı yalnız başına bırakırım ne hali varsa görür.İnsanlar artık kırk yıllık tanıdıklarını tanıyamıyor ki kime neye inanacağımızı bilemiyoruz.Maske taşıyor insanlar göründükleri gibi değiller.

0 0
paylaş
0

Ohooo insan önce bir güveneceği insanı araştırır yaw araştırıp etmeden sen onla bir ilişki veya arkadaşlık kurarsan sonra da kazığı yersen ağlamaman gerekir sonuçta kendin düşmüşsün kendi düşen ağlar mı ya?

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.