+4

En güçlü ekonomiye sahip ülke hangisidir?

    -   Ekonomi
4 0
10 yanıt   -  
0

Muhtemel çindir.Bütün ülkelerin iş birliği içinde olduğu üretimde sınır tanımayan ülke.Amerika bile çinden çekiniyor.Tabi arap ülkelerindeki petrol zenginliği de görmezden gelinemez.

0 0
paylaş
-1

Güçlüden kasıt paranın çokluğu ise Arap ülkelerinin bazılarının çok parası var. Ama üreterek güçlü olmaksa Çin ekonomisi çok güçlüdür diye düşünüyorum. Sitemi oturmuş en güzel ekonomi bence Almanya ekonomisidir. Amerika hazırcı. paralı olan ülkelerin paralarını sömürerek ve silah satarak ayakta kalmaya çalışıyor. Teknolojik olarak da Japonya unutulmamalıdır.

0 1
paylaş
+1

Dünya üzerindeki en güçlü ekonomiye sahip ülke Amerika Birleşik Devletleri olmaktadır. İkinci sırada ise Çin Halk Cumhuriyeti gelmektedir. Uzmanların görüşüne göre bir kaç seneye kalmaz ekonominin bir numarası olacak olan ülke Çin Halk Cumhuriyeti olacakdır.

1 0
paylaş
0

En güçlü ekonomi halen ABD'dir.Eskiden ve halen ingilterede güneşin batmadığı ülkedir.sonra çin gelmektedir.

0 0
paylaş
0

Sudi arabasitan.

0 0
paylaş
0

Suudi Arabistan doğru mu emin değilim ama Kabe de şeytan taşlamada ki atılan taş mı neyse artık onlar bile ücretli veriliyormuş ülkeye giren çıkan otellerde kalan çok Çin olabilir maşallah tuvalet kağıdının bile çakmasını yapacak adamlar neredeyse her ülkede Çin malına rağbet vardır ucuz diye bizde olduğu gibi ABD İngiltere saymıyorum onların zaten standart belli ayrıca herkesi parasının bulunduğu bankalara sahip İsviçre adamlar referandum yapıyorlar 18 yaşını doldurmuş herkese ülkede binlerce maaş verilsin diye çıkan sonuç referandum sonucu evet mi hayır mı hayır bizde olsa %99 evet çıkar

0 0
paylaş
0

dubai amerika isvicre ve almanya ama dubai en iyisi diye dusunuyorum

0 0
paylaş
0

En güçlü ekonomiye sahip ülkeler genelde nüfusu çok olan ülkeler amarika Çin Rusya Almanya gibi hem nüfusu çok hem üreten ülkeler

0 0
paylaş
0

Bence cin

0 0
paylaş
0

Tabiki'de günümüzün roma'sı olan THE UNİTED STATED

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.