+2

Ben en fazla Google Chrome kullanmayı seviyorum. Yıllardır alıştım. Dİğer internet tarayıcıları ile istediğim gibi rahat hareket edemiyorum.

2 0
paylaş
+1

Google Chrome gayet iyi. Hiçbir sorunu yok . O yüzden diğerlerini denemedim bile.

1 0
paylaş
+1

Chrome tarayıcısını daha çok seviyorum ama Ram ile ilgili sorunlar olabileceğinden dolayı vazgeçtim. Artık Opera kullanıyorum ve yine de memnunum ve tavsiye edebilirim.

1 0
paylaş
+2

Ben şu an ipin en çok Chrome uygulamasını seviyorum. Bir ara firefox ve opera idi. Ama Android işletim sistemi ile iyi çalışıyor chrome

+1

Ben bir tek google kullanıyorum başka internet sitelerini kullanmiyorum google kolayıma geliyor telefonda olduğu için elimin altında hemen bir de alışkanlık artık galiba

1 0
paylaş
+1

Google chrome kullanıyorum ve severek kullanıyorum hem hızlı hemde güzel özellikleri var donmuyorda gayette memnunum:)

1 0
paylaş
+1

Chorme daha iyi hem daha basit hem kullanışlı ama biraz dns sorunları oluyor sitelerde.

1 0
paylaş
+1

Bilgisayarda iki tane tarayıcı kullanıyorum. Bazen 3 oluyor , firefox , opera ve edge kullanıyorum bazı zamanlarda telefonda ise samsung internet , chrome , google kullanıyorum genellikle.

1 0
paylaş
+1

google chrome kullanmayı seviyorum. devamlı bunu kullandığımdan dolayı alışkalık haline geldi.

1 0
paylaş
+1

Google chrome tabi ki. Hem hızlı hemde güvenli bir tarayıcı. Bütün aradığım konuları, resimleri anında bulabiliyorum. Kullanımı kolay. Arayüzü çok güzel bir tarayıcı.

1 0
paylaş
+1

Google her türlü bir numara hem daha gelişmiş hem daha kolau hem daha kullanışlı. Google diğerlerine göre daha aperatif. Google bu alemde 1 numaradır ya

1 0
paylaş
+1

Yıllardır sadece google kullanıyorum.En iyi tarayıcı olduğunu düşünüyorum.Diğerlerine göre daha kullanışlı ve sade bir içeriği var.

1 0
paylaş
+1

Ben mozilla kullanıyorum fakat google chrome da gayet iyi özellikle yabancı siteleri çevirme özelliği de gerçekten çok hoş. Fakat dediğim gibi hızlı ve daha kullanışlı olmasından ve gözüme daha hoş gelmesinden dolayı firefox daha güzel.

1 0
paylaş
+1

Google ve yandex

1 0
paylaş
+1

Mozilla firefox'u seviyorum. Ancak her siteye istediğim şekilde ulaşamıyorum bu tarayıcıdan. Genelde kullandığım tarayıcı yine de mozilla. Sadece bu siteye girip, soru, yanıt yazmak, yorum yapmak, beğenmek amacıyla google chrome kullanıyorum. Çünkü ahmetesor sitesinin pek çok özelliği mozilla altında çalışmıyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.