0

Ekrem İmamoğlu başarılı ,ileri görüşlü bir insan.Kendisine çok büyük haksızlıklar yapıldı halkın desteğini almış bir insan yalnızca İstanbul değil Türkiye onu benimsedi kalbine bastı , yenilenen seçimlerde oyları daha fazla artacak en büyük dersi halk yine verecek.Eşitlikçi bir insan ve hak yemiyor en çok sevdiğim yönü bu toplumun her kesimine hitap ediyor.

0 0
paylaş
0

Ekrem imam oğlu gerçekten dürüst siyaset yapan bir başkan olacağına inanıyorum yaptığı siyaset gerçekten zekice ve de başarılı şuan akbil 40 TL ye indiyse onun sayesindedir bence

0 0
paylaş
0

Ben hiç iyi şeyler düşünmüyorum. Ülkemizi zor durumda bırakmak için batılıların emrine girmiş ve ülkesine ihanet edecek duruma gelmiş bir kişi olarak görüyorum. Bu ülkede kol kırılır yen içinde kalır vatanını seviyorsan amacın bu uğurda hizmetse eğer Türkiye sınırları içinde siyaset yaparsın. Sen gitmiş emperyal güçlerin kölesi olmuş fırıldak gibi dönüyorsun.

0 0
paylaş
+1

Başarılı olacağına sonuna kadar inanıyorum. Bu ülkenin böyle bir üsluba böyle bir yaklaşıma çok ihtiyacı vardı. Ötekileştirilmekten bıktık artık.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler