+1

Biraz zor gibi ama

1 0
paylaş
0

Bence çözecek. Bakarsanız genellikle hiçbir şuça en çokta tacize ve tecavüze karşı büyükşehir neredeyse hiçbir ceza vermiyor. Bence Ekrem İmamoğlu bu sorunu çözecek

0 0
paylaş
+2

Soruyu doğru anladığımdan emin değilim ama tecavüz meselesini çözmek Ekrem İmamoğlu'nun ne görevi ne de yetki alanına girer.. Ekrem İmamoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin başkanı olacak ve sonuçta görevi de yetkisi de belli.. İstanbul'un yerel sorunlarını çözecek ve yapabilirse altyapı sorunlarını halledecek, o kadar..

2 0
paylaş
0

Tecavüz bir kentin sorunu olamaz. Ülkenin sorunudur. Ve ülke sorununu millet ve ülke başındakiler çözebilir. İl başkanının görevi kent de yaşanan sıkıntıları gidermektir. İstanbul'un en büyük sıkıntısı ise trafik şu anlık bu sorunu giderse kâfidir.

0 0
paylaş
+1

Ekrem İmamoğlu bir belediye başkanı adayıdır ve tecavüz konusunu çözme konusunda da yetkisi yoktur. Tecavüz konusunda karar verebilecek yetkili organ Türkiye Büyük Millet Meclisi'dir.

1 0
paylaş
0

Çözer ileri görüşlü bir insa

0 0
paylaş
+1

Ekrem İmamoğlu sadece büyük şehire de belediye başkanı olur. Belediye başkanının görevleri belli. Tecavüz olaylarını çözmek onun işi değil.

0

arkadaşlsr ne olursa olsun ekrem imamoğlu sadece belediye başkanıdır ve böyle şeylere yetkisi yok ama 4 yıl sonra başa geçerse belli olmaz çöze bilir

0 0
paylaş
0

Çözer adam halkçı bir insan birde merhamet sahibi halk sorunlarına kafa yoran bir insan için çözülmeyecek sorun yoktur.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler