+1

Dİyarbakırda Türkiye'de bir il olduğuna göre belediye başkanı Türkiye'nin dört bir yanına gidebilir mahsuru yok yani tüm siyasi liderler Diyarbakır'a gidiyor İmamoğlu gidince neden bu kadar gündem oluyor gereksiz işler.

1 0
paylaş
+1

Ben kendisinin Diyarbakır'a gitmesi konusunda bir şey diyemem. Ancak ülke menfaatlerini satarsa, teröre destek verirse işte o zaman tüm Türk halkı bu duruma karşı çıkar.

1 0
paylaş
+1

Burda ana fikir terör illetine evlatlarını kaptırmış annelerin acısına ortak olmak. Kimin ne konumda olduğuna bakmamak lazım.

1 0
paylaş
-1

imamoğlu'nun Diyarbakır'a gitmesi doğru değildir Çünkü şehit ailelerine haksızlık yapıp gitmiştir ve büyük tepki toplamışlar.

1 2
paylaş
0

Diyarbakır'da diğer iller gibi bir ilimizdir. Gitmesinde herhangi bir yanlışlık yoktur. Asıl sorun bence kırmızı bültenle aranan teröristin TRT'ye çıkıp röportaj vermesi ya da kuzey ırak kürdistan bölgesel başbakanının Türkiye'ye gelip hükümet ile görüşmesidir. İmamoğluna boşuna yüklenmeyin sonuçta o oylarıyla seçilen bir belediye başkanına destek olmaktan başka bir şey yapmıyor. Madem PKK'lı o diyarbakırdakiler neden seçime katılabildiler ? Asıl sorun burda işte.

0 0
paylaş
+1

İmamoğlu da Ahmet Davutoğlu gibi birilerine mesaj vermek istemiştir Diyarbakır'a giderek bak benle istediğim her şeyi yapabiliyorum ona göre demeye getirmiştir

1 yorum
+1

Imamoğlu'nun ne için gittiğini bilmiyorum Diyarbakır'a ama altında büyük bir neden vardır Çünkü orası Kürtlerin ana merkezi

1 yorum
0

Gidebilir ama yanlış bence çünkü İstanbula alakalı Diyarbakırda ne geziyor ki

0 0
paylaş
0

türkiyenin sonunun kötü olacağının belirtisidir.Çünkü diyarbakır kürt yuvası

0 0
paylaş
+1

İmamoğlu Diyarbakır'a gitmesini Doğru bulmuyorum ama HDP ile birlik olmak için ve teröristlerle işbirliği yapmak için gitmiş olabilir diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
1 yorum

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler