+1

Dört milyondan fazla işsiz var ülkede sadece bu değil, istihdam yok ,üretim yok , dışa bağımlı hale gelmişiz bir arpa boyu yol katedemiyoruz çok kötüyüz ekonomi politikaları başarısız.

1 0
paylaş
+1

Bir ziraat öğrencisi ve ciftci kızı olarak soyluyorum kesinlikle tarim urunlerinin ithal edilmesi .

1 0
paylaş
+3

Ekonominin belli başlı rasyoları sır değildir.. Milli gelir ne kadar şişirilirse şişirilsin, hangi yöntemle yüksek gösterilmeye çalışılırsa çalışılsın, çok düşüktür! Bütçe açığı ve dış borçlar, korkunç seviyededir.. Enflasyon kontrol edilememektedir.. İthalat, ihracatı sürekli ezmektedir.. Üretim yok denecek kadar cılızdır.. Kaynaklar ve yatırımlar son derece yetersizdir.. İşsiz sayısı resmi rakamla bile 5 milyona yakındır ki, bu gerçekte en az 10 milyon demektir! Üstelik para edecek ne varsa yabancılara satılmış durumdadır.. Ekonomi diye bir şey kalmadığından kötü demek bile gerçeği tanımlamaya yetmiyor!

3 0
paylaş
0

Halkin gelir duzeyo ile carsi pazar arasında ki zitlik

0 0
paylaş
+2

Ben bir ülkenin ekonomisini analiz etmek için her şeyden önce borsasına bakarım. Dünya piyasasında borsasının bir yeri, ağırlığı varsa ona göre ekonomisine not veririm.

2 0
paylaş
0

Kısa ve Net Benzinin 7.080 TL Olması

0 0
paylaş
0

İŞŞİZLİK İTHAL ETMEK KENDİN ÜRETMEMEK

0 0
paylaş
0

Ekonominin kötüye gittiğinin en büyük göstergesi işsizlik oranlarının yüzde on 11'den yüzde 14 15 lira kadar çıkmıştır Onun haricinde Bir senede yüz binlerce işyerine işyerlerini kapatması mıdır

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler