+1

Bilmem belki düzeltebilir

1 0
paylaş
+1

Eğitim sisteminin düzelmesi ekonomiyi düzeltebilir. Ekonomi üretim ile alakalı olduğu için, üretim de çalışmayı gerektirir. Çalışan toplumlar her zaman kalkınır ve bu da eğitim ile mümkündür. Hepsi birbirine bağlı halkalar gibi zinciri yani sistemi oluşturur.

1 0
paylaş
+1

kesinlikle topluma yararlı bireyler sadece ekonomiyi değil yararlı her her konuda fayda göstereceğine inanıyorum.

1 0
paylaş
+1

Tabii ki düzeltir çünkü eğitim sistemi düzelirse daha iyi bir nesil yetiştirebiliriz ve iyi bir nesil yetişirirsek ekonominin düzeleceğini düşünüyorum.

1 0
paylaş
+1

Eğitim sistemi düzelir düzelmez hemen ekonomi düzelmez ama zaman geçtikçe düzeltir. Eğitim insanlar olduğu sürece ekonomiye katkısı daha büyük olur.

1 0
paylaş
+1

Eğitim düzelmasi zamanla ekonomiyide olumlu etkileyecektir. Çünkü eğitimin düzelmesi durumunda kalifiye işçi sayısına hiç şüphesiz artacaktır.

1 0
paylaş
+1

Ülkenin eğitim seviyesi ekonomiyi etkiler diye düşünüyorum. Kaliteli seviyede bir eğitim ekonomik olarak ülkeye çok katkı sağlayacaktır. Eğitim kurumlarında yetiştirilen insan gücünün ekonomik olarak payı çok yuksek olur.

1 0
paylaş
+1

Ekonomi ile eğitim arasında doğrudan ve bağlantılı bir açık iletişim var.Özellikle yaşadığımız bilişim çağında, ekonomik alandaki gelişmeler ve yatırımlar tamamıyla eğitim ile alakalıdır.Bu yüzden çağın gereklerine uygun ve güncel eğitim verilmesi çok önemlidir.Şahsi görüşüm, ekonomi alanında görsel ve uygulamaya dönük eğitim verilmesi, alınacak verimi arttıracaktır.Bunun yanında ekonomik alanında girişimciliği arttırmak için eğitim verilmeli.

1 0
paylaş
+1

Eğitim ekonomi ile birlikte birçok şeyi düzeltir. Çünkü neoluyorsa eğitimsizlikten bilgisizlikten oluyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.