+2

Yanlış olmadığı kesin. Ama bana kalırsa ben düğünsüz yapmam. İllaki davullu, zurnalı bir düğün yapılacak. Sade bir nikah beni kesmez. Düğünün tadı bambaşka.

2 0
paylaş
+2

İmkana bağlı olan bir şey İmkan varsa düğün güzel olur imkan yoksa zaten evi geçindiremiyeceği için bence hiç evlenmesin

2 0
paylaş
+2

Bence bunda yanlış bir taraf yok. Benim iki çocuğum var böyle bir teklif ile gelseler hiç itiraz etmem. Düğüne harcayacakları paralar ile yatırım yapmaları daha mantıklı .

2 0
paylaş
+1

Ben de düğünü gereksiz bulanlardanım. Ve boşuna masraf. Yani o para ile başka şeylerden de yapılabilir. Zaten ekonomi böyle gider ise düğün hak getire.

+1

Maddiyata bağlı

1 0
paylaş
+3

Dügün olmasada olur nikah yeterlidir ama her kızın yada kadının hayalidir telli duvaklı bir düğün ama imkanlar el vermiyorsa sadece nikah olur

3 0
paylaş
0

Kisilerin ekonomik acidan zorlayacak ve evliliklerinde borca girmemek icin sade bir nikahla evlenmeleri dogrudur. Dugun baya masrafli olacagindan bazen ben bile sade bir nikahla evlenmeyi düşünmekteyim. Ama öte yandan ailecek ve akraba es dos ayip olmasin diye 3 gun 3 gece dugun beklediklerinden ayip olmasin diye dugunu sart kosmaktadirlar.

0 0
paylaş
+1

Çok mantıklı olay düğün yapmadan nikahla evlenmek. Düğün yaparken bir sürü borca gidiliyor ve ödenmesi zor oluyor. Düğüne harcayacakları para ile daha iyi şeyler yapabilirler.

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.