0

Ben dişlerime yeteri kadar özen göstermeye çalışıyorum, hergün dişlerimi fırçalıyorum, diş fırçamı düzenli aralıklarla değiştirdiğim gibi arada sırada da diş taşlarını temizlenmek için diş doktoruna gidiyorum.

0 0
paylaş
0

Elimden geldiğince özen göstermeye çalışıyorum çünkü dişler önemli birde ben yirmilik dişlerim bana çok eziyet çektirdi o yüzden korkuyorum ve özen gösteriyorum.

0 0
paylaş
0

Estetik görünüm ve sağlık açısından çok önemli olduğu için baya özen gösteriyorum. Düzenli fırçalıyorum gargara kullanıyorum, temizletiyorum ve doğal içerikli ürünler kullanıyorum.

0 0
paylaş
0

Ben yeterince iyi bakıyorum ama maalsef bu çabuk diş çürümeler genetik oluyor, benim sürekli iyi bakmama rağmen 2 ayda bir muhakkak bir dolgu için dişçiye gidiyorum küçüklüğümden beri, doktorumda genetik olduğunu söyledi, keşke böyle bir derdim olmasaydı =(

0 0
paylaş
0

Her gün düzenli olarak öğlen yemekten sonra ve akşam yemekten sonra olmak üzere 2 sefer fırçalama yaparım. Bu sayede hem kötü kokulardan hem de ağızda dişlerin arasına giren yemek kırıntıları birikme yapmaz ve diş çürüğünü önlemiş oluyorum. Dişler çok önemlidir.

0 0
paylaş
0

Sabah, öğle ve akşam düzenli bir şekilde fırçalıyorum. Bazen gargara yapıyorum. Bazen de diş ipi kullanıyorum.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.