+2

Dışardan hazır sarma almıyorum tadı güzel gelmiyor bana.Ev yapımı sarmanın tadına hiç benzemiyor.

2 0
paylaş
+1

Bugün dışarıdan hazır sarma aldım, ama konserve sarma değildi tabi. Onun tadı çok kötü oluyor bence. Ev yapımı idi bu muhtemelen. Kilosu da 32 TL idi. Çok az düştü, hemencecik bitti evde. Ama tadını bayağı beğendik. Yine alırım oradan.

1 0
paylaş
+1

Ben öğrencilik yıllarım da uzun zaman eve gelemediğim zaman bir kere konserve yaprak sarması almıştım ama çok beğenemedim evde yaptığımız sarmadan çok farklıydı

1 0
paylaş
+2

Hayır şu ana kadar hiçbir zaman dışarıda sarma satın almamışım ve ben sarmayı evde kendi elimle yapıyorum.

2 0
paylaş
+2

Dışaeudan hazır sarma almam. Evdekinin tadı ı hiç bir şey tutmuyor. Herkesin alışkın olduğu bir sarma tarzı vardır. O yüzden almam.

+1

Hayır hiç almadım kendim sarıyorum

1 0
paylaş
+2

Tadı berbattır onların yaa hayatta almam . Anneme söylerim beraber sararız daha iyi :) Hem kimbilir onun içine ne katıyorlardır diğerleri gibi :( .. Kimbilir içindeki malzemeleri nerelerden alıyorlardır pirinçleri güzel yıkamışlar mıdır acaba.. nasıl ortamlarda sarıyorlardır diye düşünüyorum da pehh senelerdir ara ara dışarda yiyorum sanki onlar çok sağlıklı da aman..

2 0
paylaş
+1

Hiç almadım almamda evde sarmanın ic harcıni hazırlarım yapraklarımida dolaptan cıkarır haşlarım sonra masaya oturur yaprakları tek tek acarım icine harcini koyar sararım tencerenin altıdada birkaç tane yaprak koyarım bazen de kemikli et koyarım uzerinede incecik sardıgım sarmaları dizip suyunuda ekleyip kaynamasi icin ocaga koyarım kalan harcımida sararım o sarmalarıda saklama kapina dizer buz dolabına koyarim canimiz isterse 1 saat önce çıkarır kaynatırız uzerinede yogurt cok guzel olur

1 0
paylaş
+1

hayır.Evde yapılanla bir olmuyor

1 0
paylaş
+1

Şu zamana kadar dışardan değil sarma hiçbir paketli hazır yemek almadım. Alınmasını da doğru bulmuyorum. Sonuçta onların uzun süre dayanması için içine birçok katkı maddesi ekleyebiliyorlar. Ayrıca yapılırken içine neler konulduğu hakkında bir bilgimizde olmuyor. En güzeli evde kendin yapmak.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.