+2

Daha fazla nasıl AP kazanılır gençler?

    -   Ekonomi
2 0
5 yanıt   -  
+3

bugünlerde daha fazla ap kazanılmıyor nedeni nedir bilmiyorum ama gerçekten yani hemen hemen akşama kadar çok az kazanıyoruz eskiye göre bayağı dışı kazanıyor yani Sadece burada çok kazanmak için soruları cevaplıyoruz O da gelirse şansımıza

3 0
paylaş
+2

Arkadaşlar bazen attığım cevaplarda uyarı geliyor. Ahmetesordan bu cevap için 20 AP kazandınız gibisinden bir yazı yani demem oki attıgınız cevaplara dikkat edin öğretici ve net bir cevap olsun. Kısa olmasın çokta uzun yazmaya pek gerek yok.

2 0
paylaş
+1

çok daha iyi bir insan olarak.

1 0
paylaş
-1

Ne AP si gençler. Burası bir sosyal platform olmak için düzenlenen bir site. Buradan ciddi ciddi süper para kazanacağını umanlar var. Site yönetimi kendi çapında güzel bir sistem yapmış ve ödüllendirme sistemi koymuş. Adamlar bunu paraya çevirip köşe olmak için uğraşıyor. Ben 15 senedir eksisozluk te üyeyim. Seviyorum benimsiyorum üye olduğum platformu. Güzel arkadaşlıklar dostluklar çıkıyor zaman zaman. Buradan üç beş kuruş alacaksın da ne olacak. Yat mı alacaksın,kat mı alacaksın,Okul parasını mı ödeyeceksin. Bu siteyi benimsemezsen inanmazsan git kardeşim para her yerde kazanılır. Bir gün adam akıllı bir yerde çalışsan 150 lira para alırsın. Madem o kadar para düşkünüsün git çalış.
bu sitenin sana verdiği paralar rahat reklam ve rahat mesajlaşman için.
Ama maalesef siz bunu anlamamışsınız. Halen işin çakallık kısmında takılı kalmışsınız. Zaten millet olarak bir şeyi de fırsata çevirmeyelim kardeşim.

0 1
paylaş
1 yorum
0

Genel olarak sorulara cevap verdiğinde kazanırsın. Sorulardanda kazanırsın ama cevap daha çok kazandırıyor diye biliyorum. Ama verdiğin cevaplar özgün, kendi düşüncelerin, kopyala yapıştır olmamalı. Kendi düşüncelerini yazarak ap kazanabilirsin.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.