+2

Çukur sezon finali nasıl olacak?

    -   Dizi-Film
2 0
7 yanıt   -  
+1

Çukurun sezon finalinde kesinlikle bir başrol oyuncu vurulacak ve sanki ölüyormuş gibi gösterilecek klasik Türk mafya Dizileri gibi sezon finali yapacaktır.

1 0
paylaş
+1

edindiğim bir kaç bilgiye göre idris koçovalı, ayşe koçavalı, selim koçovalı, yücel ve timsah celilin öleceğine dair bilgiler aldım. sonrasında ise akın koçovalı sonunda çukura ayak basacak inşallah. aliço artık koskoca aliço beyimiz olacak falan filan. yani kısaca yine bomba bir sezon finali bizi bekliyor dostlar.

1 0
paylaş
+2

Akın koçovalı nın gelmesi için selim koçovalı nın ölmesi gerek yücel ölecek tam bitti derken Baykal gelecek Baykal ile mücadele etmek için ise ali ço nun arkasında ki güç çok etkili olacak yani çukurun sezon finali bomba gibi olacak

2 0
paylaş
+1

sezon finalinin şok gelişmesi elbette ki baykal reis çukura ve sahalara geri dönüyor. hiç özlenmedin be beyefendimiz ama olsun gel çukur bir daha öldürsün seni eğlenceli oluyor.

1 0
paylaş
+1

Son birkaç bölümünde bozdu izlemeyi bıraktım

1 0
paylaş
+1

Sonuç olarak ölümler ölümler .

1 0
paylaş
+1

türk dizilerinden en fazla yıllar sonra iz bırakacağı dizilerden biri olması oldukça başarılı. sezon finali hakkında çok şey söyleyebiliriz ama senaristi tebrik etmek lazım adam maşallah ne yapıyor ne ediyor ters köşeye düşürüyor bizi. bence senaristin bundan sonraki hayatı kurtuldu diyebilirim. en çok teklif gidecek senaristlerden biri olacak kendisi.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler