+1

bitmeyecek

1 0
paylaş
1 yorum
+1

biter tabii

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Çin'de çıkan bu hastalık mutasyona uğramış bir virüsten kaynaklanıyor. Tedavisi olmayan bir virüs olan bu hastalık ne yazık ki dünyaya hızla yayılan ve ölümle sonuçlanan bir hastalıktır bunun önüne geçmesi için ülkemizde başlatılan 14 kuralı uygulamamız lazım ellerimizi yıkamanız yakın temasta bulunmamak ve 14 gün karantina süresini evde geçirmek lazım bitmesi için hava sıcaklığının otuz derecenin üstünde olması gerekir çünkü sıcağı sevmeyen bir durumdur bu

1 0
paylaş
1 yorum
+1

uzun bi süre devam eder

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Bitmeyecek

1 yorum
+2

SAYFADA LINK PAYLASACAGIM ARTIK YETER INSANOGLU BIRAK BU CAHILLIGI GOZUNU ACTIGINDA FARKLI BIR INSAN FARKLI DUNYADA OLACAKSIN!!

2 0
paylaş
2 yorum
+1

Elbette bitecek bu yaşanılanlar. Beni tek korkutan uzun bir süreyi bulabilir olması. Bilinçli davranıp iyi düşünelim iyi olsun.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Bitmesini umuyoruz ne yazık ki bilgisizlikten ve vurdum duymazlıktan dolayı durum daha da kötüye gidiyor. Bilinçsizce sosyal medyadan ve konuyla hiç bir alakası olmayan kendini profesör sananlardan duyumlarımızla hareket ediyoruz. Lütfen olaylara mantık çerçevesinde yaklaşalım ve öğrendiklerimizin kaynaklarını iyice araştıralım. WHO, BBC bunlar güvenebileceğimiz başlıca bazı kaynaklar.

1 0
paylaş
1 yorum
+1

Gün geçtikçe vaka sayısı artıyor bence bitmesi çok zaman alacak

1 0
paylaş
1 yorum
+1

evlere tıkılı kaldık özgürlük bitti..

1 0
paylaş
1 yorum
+1

şu korona vürüs geldiğinden beri bir tek okulların tatil edilmesine sevindim,bence geçmiyecek gibi duruyor ama inşallah geçer

1 0
paylaş
1 yorum
+1

elbet bitecek ülkemizde atlatacak bu durumu inşallah ama tedbirli olmalıyız öncelikle. evimizde kalmalıyız, işverene de büyük yük düşüyor bu konuda. sendika başkanları açıkla yaptı 20 gün kendi cebinden versen ölür müsün diye. işveren de hassasiyet gösterirse kimse dışarı çıkmak zorunda kalmaz. tedbir bizden takdir allahtan..

1 0
paylaş
1 yorum
+1

şimdide başka bir vürüs çıktı bunu ne yapacağız anlamadım..

1 0
paylaş
1 yorum
+1

bugüne kadar görülen hiçbir salgın devam etmedi, bu da etmeyecektir.

1 0
paylaş
+2

bence korona virüsü bitmez dünya nın sonu geldi......

2 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler