+1

Katılıyorum gercekten bugün herzamankinden daha az ap bonuslari alıyorum en az kazandığım günlerden biri oldu bilmiyorum neden oldu aldığım ap bonuslarin sayisi bir elin parmaklarını geçmiyor hayırlısı daha zaman var inşallah kazanıriz. Herkese bol kazançlar.

1 0
paylaş
2 yorum
+1

Çok kısır bir gün değil.Ap bazında ap kazanmak güçleşmedi.Aksine bugün ahmetesorun bonkör olduğunu düşünüyorum.Baya iyi kazanç sağladım.

1 0
paylaş
1 yorum
+2

Yani bazı zamanlar bonus çok kısıtlı geliyor ama bazı zamanlarda cevap verdin o zaman güzel bonus alıyoruz. Ben de tam olarak çözemedim niye öyle oluyor yani düzenli bir ayarlama göremedim.

2 0
paylaş
+1

Bende 250 cevaba 250 bonus puan kazanmak için mücadele ediyorum. Umarım en kısa sürede ben bu sayıyı da almış olurum. Çünkü aplere ihtiyacım vardır.

1 0
paylaş
+1

AP kazanmak zor yine AP ödüller 10 AP seviyesine kadar düşmüş durumda 30 AP en yükseği oda geliyor gelmiyor değil ama 1000 AP 3 lira yaparken gelip gelmemesi fark yaratmıyor bakalım Nisan ayında gerekeni yapacak mı site yönetimi

1 0
paylaş
+1

Ben şu anda 50 cevap karşılık 100, bonus almak için cevap veriyorum ama bence nen 50 cevabı geçmişim diye sanıyorum bir yarım saat daha cevap versem herhalde alırım diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
0

Bende az kazanıyorum bazen. Ama şimdi de bana güzel sayıda apler de geliyor. Bakalım umarım site bizlere daha fazla sayı da verir diyorum ama vermiyor olabilir.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.