+1

Bakabildigin kadar iyi yetistirebildigin kadar

1 0
paylaş
0

Eğer imkan varsa maddi manevi bence bir çocuk değil birden fazla olabilir. Ama imkan yoksa tabiki bir çocuk olmalı. Bazıları çocuk rızkıyla gelir deyip peş peşe doğuruyor ama sonra hem bakması hem yetiştirmesi zor oluyor. Ailenin durumuna göre karar verilmeli.

0 0
paylaş
+1

Çok çocuk yapıp bakamayacaksan hiç yapmayacaksın . Bakacağın kadar çocuk yapmve en sağlıklı bir şekilde yetiştirmeye özen göster.

1 0
paylaş
0

Her birine iyi bir yaşam ve eşit sevgi, hoşgörü sunabilecek kadar yaşam kalitesi seviyesine, maddi gelire, sabra ve iyiliğe sahip olan anne babalar istediği kadar yapıp güzel insanlar yetiştirsinler de, maddi geliri yetersiz olan ve bu yüzden hayatla mutsuz ve agresif bir şekilde boğuşan ebeveynler lütfen o çocuklara nasıl sevgisiz ve hoşgörüsüz bir hayat ve aile sunacaklarını bir düşünsünler bence. Çocuk evlerimizde ses olsun diye öylesine yapılacak bir şey değil. Dünyaya getireceğimiz canlıyı en iyi şekilde yetiştirecek miyiz diye düşünmek gerek. Ancak ülkemizde çocuklar sevgisizliğe mahkum maalesef ve bu zincirleme şekilde devam ediyor..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.