+2

Çoçuk,kadın ve hayvan istismarına kesin çözüm idamın tekrar gelmesi bak bakalım bıçak gibi kesiliyor bu suçlar ve haberler can tatlıdır başkasına hertürlü kötülüğü yaparda iş kendine gelince çekinir yapmaz buda cezaların yaptırım gücüdür

2 0
paylaş
+1

Gerekli agır cezaların uygulanması bedenlere yapılan istismarlarının yapılmaması için üzerine düşülmesi ve haddin den fazl agır cezalar ile yargılanmaları gerekir.

1 0
paylaş
+1

İdam şart be kardeşim nekadar doru nekadar yanlış bilinmez ama gerekiyo

1 0
paylaş
+1

Ben açıkçası idamın onlara ödül olduğunu düşünüyorum. Evet diğer tarafta gerekilen ceza verilir elbet ama ben herkesin gözü önünde işkence yapılmasından yanayım. Işkence yaparken televizyona vericeksin herkes görücek. Acı vere vere işkence çektirme çektirme öldürüceksin onu.

1 0
paylaş
+1

Suçluya en ağır ceza olabilecek idam geri getirilebilirdi veya bir ülkede uygulandığı gibi suç işlediği eli ayağı vs ne ise kesilmeli ki korkusundan insanlar böyle caniliklere yönelmemeli

1 0
paylaş
+1

Şartlı serbest bırakmak bir yana avrupadaki gibi hem maddi cezası hem de uzun yıllar hapis cezası olmalı. kimyasal hadım da bir çeşit çözüm. Ama idam kesinlikle değil. Ülkede adaletin olmadığı gayet netken suçsuz olduğu halde kimlerin idam edilebileceğini aklınız alıyor mu? Ergenekon davaları olduğu zaman idam olsaydı bugün hata yaptık diyeceklerdi ama onlarca suçsuz insan idam edilecekti.

1 0
paylaş
+1

Her ne olursa olsun idam olmayıp en ağır cezalar verilmeli,konu tüm medyada tek bir kanalda yayınlanmalı hatta yaptıkları işkencenin aynısı yaşatılmalıdır.Aşırı derecede duygusallığım ön plandadır ama bu konuda gerçekten açıma ruhum yok!

1 0
paylaş
3 yorum
0

Toplumun büyük kesimi psikolojik travmada bence. Bunun için önce beyin yapılarının düzeltilmesi gerekiyor.

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.