+3

Çocuk tecavüzcülerine idam gelmesini isteyen bir tek siz değilsinizdir ama ben onlardan biri değilim.. Hatta idam edilmelerine şiddetle karşıyım! İdam o mahluklar için kurtuluş olur.. Hayatlarının sonuna kadar işkence edilmeli o yaratıklara! Kaldı ki, idamın neden ve nasıl kaldırıldığını bilenler, kolay kolay geri gelemeyeceğini de bilir..

3 0
paylaş
+2

Tek siz değilsinizdir eminim bundan. Sizin gibi düşünen çok var. Ama ben asla idamın gelmesi taraftarıda değilim. Çünkü, hooop as gitsin, ne kolay değil mi? Olmaz. Müebbet verilmeli ve ömrünün sonuna kadar acı çekerek o cezayı çekmeli. İdam onlar için kurtuluş olur. Yok öyle yağma!.

2 0
paylaş
+1

Bence tecavüz edenlerin taksim meydanında cinsel uzuvları kesilsin.

1 0
paylaş
+1

Bende idama karşıyım. Cezalar daha ağırlaştırılmali.

1 0
paylaş
+1

Evet gelsin gelsin ki ibreti alem olsun

1 0
paylaş
+1

Gelsin ki ortalık sapıklardan arınsın

1 0
paylaş
0

Cezaevlerinde o kadar suçsuz insan var ki. Adaletimiz bile kendine güvenmediği için böyle bir karar almıyor. Yapıldığı bariz olduğu halde çocuk tecavuzculerine idam ne yazık ki gelemiyor.

0 0
paylaş
0

kesinlikle katılıorum

0 0
paylaş
0

Bu konuda yalniz degilsiniz. Bende destekliyorum bu uygulamayi. Ama bu kanundan once hakim ve savcilarin zihinlerini degidtirmek gerekiyor. Zihinsel engelli bireye birkac kisi tecavuz etti biliyorsunuz. Hakimin verdigi karar ne. Ses cikarmadigi icin bu adsmlari serbest birakti. 9 yasindaki cocugun yine tecavuzcusu serbet kaldi. Baska bir hakim avukatin etek boyuna karisiyor. Bencd ilk once hakim ve savcilarin bir psikolojik destekten gecmeleri gerek. Cunku boyle bir kanun koyulsa bilr boylr sacma salak durumlar ortaya cikmasin diye.

0 0
paylaş
0

Evet gelsin bu hainler ortadan kalsın

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler