+3

Çocuğunuza bakıcımı tercih edersiniz, kendiniz mi bakarsınız?

Kariyerinizin en uç noktasındasınız. Pilsnsız bir şekilde bebeğiniz dünyaya geldi. Herşeyi bir yana bırakıp bebeğinizi mi büyütürsünüz yoksa bskıcımı tutarsınız?

3 0
11 yanıt   -  
+2

Bahsetmiş olduğunuz tamamen sizin karar ve düşüncelerinize bağlıdır.Ama bence imkanlarım doğrultusunda elimden geldiğince ben yetiştirip büyütmeyi tercih ederim.Yarın öbür gün belkide çocuğunuzda oluşucak yan etkiler kariyerinizin çok çok önüne geçebilir,pişmanlıklarda yaşayabilirsiniz.Çocuk gelişimi her zaman önemlidir.Bir çocuk annesiyle yada ailesiyle büyümez ise ileride sizlerin sözünü dahi dinlemeyebilir.Ama başta da belirttiğim gibi her kişinin bakış açısıda farklı olabilir,bu benim düşüncem.

2 0
paylaş
+2

Çocuğuma üç yaşına kadar kendim bakarım dört yaşına girdiğinde falan kreşe verebilirim.Çünkü çalışıyorsam özellikle buna mecbur kalırım.Yoksa kimse çocuğunu bırakmak istemez.

2 0
paylaş
+3

Ben kendim bakmak kendim eğitmek isterim en ihtiyacı olduğu zaman ona kol kanat gererim başkasına o bebeklik halinde teslim edemem

3 0
paylaş
+2

Eğer anne kamu yada herhangi bir işte çalışıyorsa çocuğu deneyimli bir bakıcıya bırakabilir. Onun dışında bakamayacak kadar yoğun bir hayatı varsa ve daha iyi bakılmasını istiyorsa kendisi yada bakıcı tutup beraber de bakabilir keyfî nasıl isterse.

2 0
paylaş
+3

Bakıcı yerine kendim bakmayı tercih ederim. Çocuğun anne sevgisine şefkatine ihtiyacı var her zaman. Çalışıyorsam ailemizden birinin bakmasını isterim babaannesi yada anneannesi gibi.

+2

Bence anne bakmali çünkü cocuk annesiz buyumesi onu olumsuz etkiler

2 0
paylaş
+3

Ben bir baba olarak çocuğuma annesinin bakmasını isterim. Bir çocuğa hiç kimse annesinin gösterdiği şefkati gösteremez. Bakıcı tutmak zorunda kaldın diyelim hızlı mı hırsız mı bilemeyiz, çocuğa nasıl davranıyor yanında sigara içiyor mu? Benim aklım hep orda kalır.

3 0
paylaş
+2

Kimse çocuğuna annesi ve babasından iyi bakamaz

2 0
paylaş
0

İmkanlar dahilinde her cocugun annesiyle buyumesi hem cocugun sevgiyle buyumesine ve bu sayedede ozerklik kazanmasina fayda saglar.

0 0
paylaş
0

her anne cocugunu kendı buyutmek ıster ama bazen sartlar buna ımkan saglamıyor..benım annem rahmetlı oldu mesela babaannesıde bakmıyor 2,5 yasında oglum var..maddı ımkansızlıklardan dolayı çalısmam gerek mecburen krese verıyorsunuz...tabı kalbınızın aklınızı yarısı tum gun cocugunuzda kalıyor.

0 0
paylaş
0

Kendim bakmayı tercih ederdim.Şimdi bu zamanlarda bakıcılara falan hiç güvenmiyorum ben.Eve kamera koymak gerekebilir.Ne insanlar var şu hayatta..

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.