+2

Bana göre bu durumda aslolan karşılıklı sevgidir eğer ki sevgi yok ise sadece karşılıklı olarak hayvani duygularını köreltmiş olurlar.

2 0
paylaş
+1

Bence Zevk almak.. Düşünsene karşındakini ne kadar seversen sev; eğer o birliktelikten zevk alamazsan hem moralin düşük olur hem o cinsel ilişkiden hiç bir şey anlamazsın.

1 0
paylaş
+2

Kesinlikle ikisi de olmazsa olmaz. Sadece biri olursa eksik kalır.

2 0
paylaş
+4

Cinsel ilişkide önce karşılıklı sevgi olmalı. Sevdiğin biri ile cinsel birliktelik yaşamanın zevki farklıdır, hem zevk verir, hemde zevk almayı sağlar. Sevmediği biri ile cinsel birliktelik yaşamanın zevki tek taraflı olur.

+3

Cinsel ilişkide iki taraflı sevgi olursa zevki olur. Karşı bireyler sevgiyi hissetmeli arada bir bağ olmalı. Zevk almak için.

3 0
paylaş
+1

İlişkide sevgi olmazsa zevk olmaz ikiside önemli

1 0
paylaş
+1

Belirtmiş olduğun konuda her ikiside kendi arasında zincirdir.Karşındaki kişiyi sevmezsen durum zevk almaktan yeri gelir işkenceyede dönüşebilir.

1 0
paylaş
+2

Kişinin cinsel ilişkiye gireceği partneri ile arasında, daha önceden kurulmuş bağ varsa ve o bağın adı AŞK ise; hissedeceği haz ve çoşku, sadece sexin vereceği zevke çok daha fazla mutluluk katacaktır.

2 0
paylaş
+1

sevgisiz zevk alamazsın zaten sevgisiz bir ilişkinin zor aki olması mantıksız.sevgi ve anlayış geri kalan herşeyi getireceğine ianıyorum.

1 0
paylaş
+1

Sevgi duyduğumuz insana dokunmak bile bize mutluluk verdiğine göre; duyguyla olan cinsel birliktelik zaten zevke dönüşür.

1 0
paylaş
+3

İnsan oğlu hazza düşkün bir varlıktır. Binaenaleyh zevkine uyan şeyleri sevmeye meyleder. Anlayacağınız birini seviyorsanız zevk alıyorsunuz demektir. Sevginin olduğu yerde her zaman zevk olmaz ancak zevkin olduğu yerde her zaman sevgi vardır.

3 0
paylaş
+1

Bence sevgi olmadan hiç bir şey aynı değildir.Sevgi olmadan bir insana dokunmak bence cinsel şiddetten başka bir şey değildir

1 0
paylaş
+1

Bence ikiside

1 0
paylaş
+1

Bu saatten sonra zevk on planda benim icin sevgi falan yalan

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.

İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler
İlginizi Çekebilecek Diğer İçerikler