+3

Fotoğraf çok hoş! Bence farklı bir aurası varmış gibi duruyor.. Ben beğeniyorum :)

3 0
paylaş
+3

Bütün yüzü çille kaplı değil ise, çok doğru önerme. Hayatımda denk geldiğim, bu resimdeki hatun da dahil bütün çilli kızlar güzeldi. Kendimi onlardan alıkoyamadım. Çilli olmayan kızlar da güzeldir. Bütün kızlar güzeldir. Yürek hoplatan kızları sahneye alalım lütfen.

3 0
paylaş
+3

Kız güzel ona lafım yok, gözleri yeter sadece de çilli bayanların hepsi güzel olacak diye bir kaide yok bence. Bazılarına yakışıyor, bazılarının nefret sebebi oluyor çilleri.

3 0
paylaş
+1

Gözeller hariç pek iyi deil

1 0
paylaş
0

Önemli olan iç güzellik

0 0
paylaş
+2

Bence çoğu kadın için özellikle genç kızlıktan kadınlığa adım attığı ilk yıllarda çileri onlara çocuksu bir yüz katıyoe. Hele de küçüklüğünden beri tanıyor isen şayet o zaman pek gözünde büyümüyorlar yıllarca.

+2

Cilli kizlarin gorunüş olarak diger kizlardan farkli oldugun icin dikat cekici ve guzel olmaktadirlar. Ben hayatim boyunca sahsen tanidigim bir tane cilli kizin cok guzel oldugunu dusunmusumdur. Ayrica yuzunun hepsi cilli olursa belki hos karsilanmaz fakat iyi bir makyaj ile daha guzel olacaktir.

2 0
paylaş
+2

Bençe Çilli Bir Ekeğm Fakat Anlamıyorum Çiller Bazen Çok Fazla Ve Bazen Çillerim Çok Laşıyor Arada Bir İse Boyutları Büyüyor Ben Çillerimden nefet Ediyorum Anlamıyorum Az Olsa Tamam Yine Neyse Ama İşte Çilli İnsan Bazı İnsanalara Yakışıyor Herkeze Yakışmıyor

+4

Ben her kadının farklı bir aurası olduğunu düşünürüm ve geleneksel güzellik kalıplarına pek takılmam.. Kadının ölçüleri filan değil bana ne ve nasıl hissettirdiği daha önemlidir.. Dolayısıyla kadınlarla ilgili hiçbir şeyi kategorize etme taraftarı değilimdir.. Bunun tek istisnası da sorudaki çillerdir! Bir türlü ısınamadığım ve beni iten bir şeydir çil.. Dolayısıyla dünya güzeli olsa işim olmaz.. Gerçi dünya güzelinin de benimle işi olmaz ya, neyse :-)

4 0
paylaş
+3

Çilli kadınların da porselen yüzlü kadınların da farklı güzellikleri var. Çilleri fotoğraftaki kişiye de çok yakışmış. Sanki o çilleri tek tek koymuşlar gibi. Tel toka ve fondöten ile sahte çil yapanlar var, ilginç bir hava katmak için kullanılabilir.
Açık renk vücutlar güneşte çil yapıyor, sinir bozucu bir durum :/

+3

Bide kivrisik sacli portakal renginde saclari olan kizlara bitiğim

3 0
paylaş
+2

Evet şahsen bana göre çok güzel ve çok özellerler, her insan doğuştan çillere sahip olamaz zaten sonradan bu güzellik te elde edilemez. Benim gözümde çilli kadınlar hep özel ve ayrıcalıklı.

2 0
paylaş
+3

Evet bence farklı bir güzelliğe sahiptirler.

3 0
paylaş
+3

Çillere sahip olan kadınların çoğu çekicidir.Tabi bu kişiden kişiye göre değişir çilli kadınlar bana çok tatlı gözüküyor.

3 0
paylaş
+2

Bence hayır. Ben çili beğenmiyorum. Hatta bilerek yüzüne çil çizen insanlara bile sinir oluyorum. Tabii ki Allah vergisi olana lafım yok ama bile bile yapılanlar hoş durmuyor. Ben beğenmiyorum.

2 0
paylaş
+2

Çoğu çekici olsada aşırı beyaz tenlilerde çok olunca kimisine güzel kimisine çok kôtü gelebiliyor.

2 0
paylaş
+1

Güzellik göreceli ve kişiden kişiye değiştiği için bu konuda çok detaylı yorum yapmak bence manasız.

1 0
paylaş
+1

Yakışan da var, yakışmayan da... Çiller için olumlu ya da olumsuz bir yargı ortaya koymak çok doğru değil bence. Bazı kadınlarda hakikaten farklı bir çekicilik ortaya koyabiliyor.

1 0
paylaş
+1

Çiller sevimli geliyor bana. Çocuksu buluyorum çilli yüzleri. Kadına da erkeğe de çok yakıştırıyorum. "Farklı bir güzellik" konusunda ise kesin birşey söyleyemem. Daha doğrusu, güzel zaten ama farklı mı bilemiyorum. Erkeksi bir bakış açısı bunu daha doğru yanıtlayabilir diye düşünüyorum.

1 0
paylaş
+1

Her kadının göze Kulağa hoş gelen bir güzelliği vardır Kimi kadınlar yüzleri güzel olmasa da seslerinin güzelliği ile kendilerini cazip hale getirir ve insanların ilgisini sebep olur Kim kadınlar ise sesleri güzel olmasa bile gözlerinin güzelliği insanlar tarafından hoş bir unsur olarak görülür Şili kadınları daha kendilerine özgü hoş bir e dağları vardır yani Çiller o kadına bir farklılık katarak güzel görünmelerine neden olabilir

1 0
paylaş
+1

Ya bencese öyle ama hanın insanlar tarafından kötü karşılanıyor

1 0
paylaş
+1

bana göre hayır iç güzelligi lazım ınsane belki cilli ama cok kötü birisi

1 0
paylaş
0

Bu göreceli bir kavram kişiden kişiye degişir herkesin giyimi kuşamı fiziksel özelikleri nasıl farklıysa o kişyi görenlerde kendi görüş ve düşüncelerini kurgularlar kafalarında.

1 1
paylaş
+1

Her kadının kendine göre muhteşem bir güzelliği görüntüsü vardır çilli olur, engelli olur, VS kadın kadındır bence

1 0
paylaş
+1

Bana göre farklı bir güzelliği yok. Başkasına göre de daha güzel gelebilir. Bence dış görünüş olarak değerlendirmek de pek doğru değil ama farklı bir görüntü oluyor.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.