+1

Bu soruyu yanıtladıma göre önüme hangisi gelirse.

1 0
paylaş
+1

ben şahsen daha çok para kazanacağım konuları seçiyorum ama o konularada önüme gelen mesajlar bakarım ve bildiğim daha uzun cevap yazabileceğim soruları seçerim ve bildiğim konuları terci ederim çünğkü saçma sapan konulara girerim hem arkadaşa faydalı olur hemde içimi dökerim ve bu konu benim için önemli

1 0
paylaş
+1

Ben cevap verecek soru arıyorum. En azından bilgim olan konular dahilindeki soruları cevaplamaya çalışıyorum. Ana sayfanın çoğu geyik-sohbet ve ben bu kategorideki soruları cevaplamıyorum genellikle.

1 0
paylaş
+2

Bonus ap lar kazanmak ve ap kazancımı arttırmak için nitelikli soruları tercih ediyorum. Yeni uygulama gereği günlük cevap limitlerimiz olduğu için cevaplayacağım soruları da seçerek cevaplıyorum.

2 0
paylaş
+1

ben her soruya cevap vermiyorum.zaten limit geldiği için her soruya cevap vererek limitimi bitirmeyi düşünmüyorum.limit gelmeden önce bazı üyelerin bu yöntemi deneyerek günlük cevap ödüllerini almak için emek verdiklerini biliyorum.

1 0
paylaş
+1

Soru ararım. Ben önüme gelen soruya sırf AP kazanmak için cevap veremiyorum. Her zaman cevabımın uygun olması için çalışıyorum. Tabiki insanlık hali bazı cevaplarımda hatalarım olabilir. Bazı sorular öyle ilginç veya saçma olduğu için samanlıkta iğne arar gibi soru arıyorum.

1 0
paylaş
+1

Çok soru seçiyorum. Eskileri kurcalıyıp beğendiğim sorular olursa cevap veririm. Akşam 11 'den sonra Allah ne verdiyse önüme gelen soruları cevaplıyorum. Çünkü son dakika gollerini severim.

1 0
paylaş
+1

Her soruya genelde cevap vermem çünkü ciddi anlamda bazı sorular o kadar saçma ki sırf sormak için sorulmuş denilecek derecede sorular kimisi ise cidden cevap verilmeyi hakedecek sorular o yüzden her önüme gelen soruyu cevaplamam daha anlamlı ve daha düzgün sorulara cevaplar veririm çünkü geyik ve sohbet kategorisinde hem cidden saçma sorular var hemde hiç puan gelmiyor en azından düşünüp yazacak şeyler buluyorsak puanı da hakedelim yani

1 0
paylaş
+1

Önüme çıkan her soruya cevap vermem, çoğunluğu zaten birbirinin aynısı sorular oluyor. Kategorilere bakar ona göre dikkatimi çeken ya da hakkında bilgim olan sorulara cevap vermeyi tercih ederim.

1 0
paylaş
+1

İster istemez cevaplayacak güzel soru arıyorum. Bazen zaman kaybettiriyor ama her soru da cevaplamaya uygun değil. Geyik soruları için zaman kaybetmek istemiyorum mesela...

1 0
paylaş
+2

Fikrim olan bilgi içerikli soruları arıyorum ama bulamazsam cevaplayabileceğim, gözüme çarpan her tipte soruya cevap veriyorum.

2 0
paylaş
+2

Bazı sorular saçma oluyor o yüzden her soruya atmaıyor düzgün soruları seçiyorumda cevalıyorum
bazen güzel sorularda oluyor cevaplamadıgım çünkü yanlış cevap verebilirm yani bildigim soruları cevaplarım herkese bilgidi soruları cevaplamasını öneririm çünkü bazıları saçma saçma yorumlar yapıyor bu yüzden

2 0
paylaş
+2

Ben soru arıyorum. Cevaplayacağım kişilerin sayfasına girip sorulara baktığım da oluyor bu yüzden. Hatta son değişikliklerle anasayfaya yayın, ahmetesor grubu yazıları falan düşüyor. Takip sayfası da zaten bir süre sonrasını göstermiyor.

+1

Güzel soru kendimi en iyi ifade edebileceğim saptuları arıyorum çünkü bazı sorular gerçekten çok saçma

1 0
paylaş
+1

Ben her aoruyu cevaplamam. Daha doğrusu daha iyi bildiğim soruları cevaplamam. Bilmediğim soru hakkında yanlış yorum yaparak kişiyi yanlış yola sevk etmek istemem.

1 0
paylaş
+1

sorulara göz atıyorum cevap yazacak potansiyelde olduğum sorulara cevap yazıyorum her soruya sırf ap kazanmak için atlamıyorum biraz özenle seçiyorum diyebilirim

1 0
paylaş
+1

Kafama nasıl eserse öyle

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.