+2

Cevap verme hakkım 20 neden öyle az çok olsa çok cevap verecegim

2 0
paylaş
+2

Bu aralar sitede fazla aktif olmayınca cevap verme limitimi tamamını bitiremiyorum. Yakın zamanda daha çok aktif olup cevap limitimin tamamını bitirip daha çok kazanacağım.

2 0
paylaş
+2

Buraya sürekli olarak girmediğim için fazla kullanacak vaktim olmuyor. Onun için çoğu da kalıyor. Aslında kullanılmayan haklar diğer güne aktarılması daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+3

elimden geldiği kadar gördüğüm sorulara güzel bir şekilde cevap veriyorum ama karşılığını alamıyorum sorduğum sorulara kimse yanıt bile vermiyor zoruma gidiyor :(

3 0
paylaş
+2

Cevap verme kotasının hepsini kullanıyorum.Vaktim olduğunda cevap verme hakkımın hepsini bitiriyorum.Vaktim yoksa hepsini kullanamıyorum.

2 0
paylaş
+3

Daha yeniyim ama evet kullanmayı düşünüyorum ama gereksiz soruları cevaplayarak değil

3 0
paylaş
+2

ben öyle bir kota olduğunu bile bilmiyordum

2 0
paylaş
+1

Cevap verme kotam 480 falan oldu. İstesem de kullanmam bu kadarı ı. Çünkü kısa cevaplar vermenin kazanca pek etkisi olmuyor. Uzun cevap vermek de zaman alıyor.

1 0
paylaş
+1

Dün sanırım 80 tane cevap hakkım vardı ve hepsini bitirmiştim bugün de 80 tane cevap hakkım var şuan da 68 yine bitirmeye çalışıyorum.

1 0
paylaş
+1

Benim cevap verme limitim 220. Ben kotamı doldurmuyorum. 120-130 cevaptan sonra bırakıyorum. 150 ap gelene kadar yazıyorum işte. Eskiden daha fazla cevap verip 250 bonusunu da alırdım. Şu an alamayacağım için hiç bitirmeye de uğraşmadım. Bitirince ne olduğunu bilmiyorum.

2 1
paylaş
+1

20 kotam var yeni başladım hepsini kullanmaya çalışıyorum

1 0
paylaş
+3

Hayır hepsini kullanmıyorum. Günde müsait oldukça cevap yazıyorum, fazla olmasına rağmen günde ortalama 50 cevap yazıyorum. Bir yarışma olursa hepsini kullanabilirim. Soru sormaya zaman ayırmak istiyorum.

+1

Ben daha ilk kez cevaplıyorum, ne olduguna ya da kotanın olup olmadıgına bakacam :) lakin okudugum kadarıyla 400 ten fazla yazan varmış yuh dedim pamraklarınız agırmıyor mu :) şuan bunu yazarken yoruldum mesela:)

1 0
paylaş
+2

Hayır hepsini bitiremiyorum ama bugünküler biticekmiş gibime geliyor iş gelmişti ama sonra tekrar haber gelmedi iptal olduğuna göre bugünkünü bitirebilirim diye düşünüyorum. Geceden çalışmalara başladığım için 57 cevap hakkım kaldı 180den..

2 0
paylaş
3 yorum
0

Maksimum 100 soruya cevam berme hakkım var günlük. Sadece 1 kez tüm haklarımı tükettim. 25 cevap bonusunu bile çok nadir alıyorum. O kadar vakit ayıramıyorum siteye.

0 0
paylaş
+1

hayır kullanamıyorum çalıştığım için çok zor oluyor ama çalışmasam çok rahat bir şekilde kullanabilirim bence.

1 0
paylaş
+1

Genellikle bitiremiyorum. Yalnızca bir kez bitirebilme şansım oldu. Çoğu zaman 25 cevap bile veremiyorum.

1 0
paylaş
+1

Cevap verme kotasını bonuslara göre kullanıyorum. Genelde 55 veya 60 cevap arasına kadar büyük ihtimalle iki tane bonus geliyor. Daha sonra 100 cevap bonusunu almak kolay değil.

1 0
paylaş
+1

Genelliklen Full Kulanamıyorum Yani 25 Yazıyorum Yani 50 Bonus Alıyorum Şoan Almam Lazım Ama Gelemedi İnşallah Bu Yazdığımdan Sonra bonusum Geliçek Beni Takip Edersen Sevinirim

+1

Keşke kullanabilsem ne güzel olur ama kullanamıyorum

1 0
paylaş
+1

Vaktim olursa bitirmeye çalışıyorum. Ancak bu 2 hafta boyunca tamamlayabiliceğime inanmıyorum. Önümüzdeki hafta sınavlarım var.

1 0
paylaş
+1

6. Seviye olduğum için 140 yanıt verme hakkım var, elimden geldiğince yanıt hakkımı bitirip 150 AP bonusunu kazanmaya çalışıyorum. Ama genellikle bende 120. Yanıtımda duraksıyorum, veya 140 yanıt hakkımın hepsini kullanıyorum.

1 0
paylaş
+1

Cevap verme kotasını genelde hepsini kullanmıyorum. 50 cevap bonusunu alana kadar kullanıp bırakıyorum. Birkaç defa 100 cevap bonusunu denedim ama her zaman o kadar vakit ayıramıyorum.

1 0
paylaş
+1

Benim sevmem 6 oldu günlük soru sayım 40 çıktı cevap sayımda 140 oldu ama ben günlük olarak bu kıtayı dolduramadim 100 cevaba bile daha yaklaşan adım yani bu kıtayı doldurmak için iyi bir boş zaman ve bütün sorulara cevap verecek bir azim gerek

1 0
paylaş
+1

İmkanım oldukça kullanıyorum.Daha yeniyim.Fırsat olmuyor bazen.Görevler çıkınca mesela hepsini , ek görevleri yapmaya çalışıyordum. Önemli olan emek . Emek olmadan yemek olmaz o yüzden bol bol cevap , bol bol soru ve birliktelik önemli

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.