+2

Cevap verme hakkım 20 neden öyle az çok olsa çok cevap verecegim

2 0
paylaş
1 yorum
+2

Bu aralar sitede fazla aktif olmayınca cevap verme limitimi tamamını bitiremiyorum. Yakın zamanda daha çok aktif olup cevap limitimin tamamını bitirip daha çok kazanacağım.

2 0
paylaş
+2

Buraya sürekli olarak girmediğim için fazla kullanacak vaktim olmuyor. Onun için çoğu da kalıyor. Aslında kullanılmayan haklar diğer güne aktarılması daha mantıklı olur diye düşünüyorum.

2 0
paylaş
+3

elimden geldiği kadar gördüğüm sorulara güzel bir şekilde cevap veriyorum ama karşılığını alamıyorum sorduğum sorulara kimse yanıt bile vermiyor zoruma gidiyor :(

3 0
paylaş
+2

Cevap verme kotası diye birşey var? nedir anlamadım

2 0
paylaş
+2

cevap hakkım çok olduğu için pek umursamıyorum ama cevap vererek bonus ve ap kazanıyorum sonuçta oda beni mutlu ediyor

2 0
paylaş
+2

Cevap verme kotasının hepsini kullanıyorum.Vaktim olduğunda cevap verme hakkımın hepsini bitiriyorum.Vaktim yoksa hepsini kullanamıyorum.

2 0
paylaş
+3

Daha yeniyim ama evet kullanmayı düşünüyorum ama gereksiz soruları cevaplayarak değil

3 0
paylaş
+2

ben öyle bir kota olduğunu bile bilmiyordum

2 0
paylaş
+1

Cevap verme kotam 480 falan oldu. İstesem de kullanmam bu kadarı ı. Çünkü kısa cevaplar vermenin kazanca pek etkisi olmuyor. Uzun cevap vermek de zaman alıyor.

1 0
paylaş
+1

Dün sanırım 80 tane cevap hakkım vardı ve hepsini bitirmiştim bugün de 80 tane cevap hakkım var şuan da 68 yine bitirmeye çalışıyorum.

1 0
paylaş
0

Şimdiden bu soruya 8, Ap geldi böyle sorular sorsak hepimiz kazançlı olucaz aslında, geyik, sohbet, soruları soran kişiler, lütfen sizde böyle sorular sormaya özen gösterin, siz ve bizde kazançlı olalım bu arada sorduğum soruları anlamayan, nadir kişiler seviyeniz arttığımı daha çok Ap kazanırsınız, soru sorma, cevap, verme hakkınız çoğalır, azcık siteye özen gösterin, saygı, sevgi içerisinde olursa zaten devamı gelicek, parada kazanabilcez biraz sabırlı olalım herkese hayırlı bol kazançlar.

0 0
paylaş
1 yorum
+1

Benim cevap verme limitim 220. Ben kotamı doldurmuyorum. 120-130 cevaptan sonra bırakıyorum. 150 ap gelene kadar yazıyorum işte. Eskiden daha fazla cevap verip 250 bonusunu da alırdım. Şu an alamayacağım için hiç bitirmeye de uğraşmadım. Bitirince ne olduğunu bilmiyorum.

2 1
paylaş
1 yorum
0

Şimdiden bu soruya, 8 Ap geldi böyle sorular sorsak hepimiz kazançlı olucaz aslında, geyik, sohbet soruları soran kişiler, lütfen sizde. Böyle sorular sormaya özen gösterin, siz ve bizde kazançlı olalım bu arada sorduğum soruları anlamayan, nadir kişiler. Seviyeniz arttığımı daha çok Ap kazanırsınız, soru sorma, cevap, verme hakkınız çoğalır, azcık siteye özen gösterin, saygı, sevgi içerisinde olursa. Zaten devamı gelicek, parada kazanabilcez biraz sabırlı olalım, herkese hayırlı bol kazançlar.

0 0
paylaş
+1

20 kotam var yeni başladım hepsini kullanmaya çalışıyorum

1 0
paylaş
+1

Şimdiden bu soruya 8 Ap geldi, böyle sorular sorsak hepimiz kazançlı olucaz aslında, geyik, sohbet soruları, soran kişiler, lütfen sizde. Böyle sorular sormaya özen gösterin, siz ve bizde kazançlı olalım bu arada sorduğum soruları anlamayan, nadir kişiler, seviyeniz arttığımı daha çok Ap kazanırsınız, soru, sorma, cevap, verme, hakkınız çoğalır, azcık siteye özen gösterin, saygı, sevgi içerisinde olursa zaten devamı gelicek, parada kazanabilcez biraz sabırlı olalım, herkese hayırlı bol kazançlar.

1 0
paylaş
+3

Hayır hepsini kullanmıyorum. Günde müsait oldukça cevap yazıyorum, fazla olmasına rağmen günde ortalama 50 cevap yazıyorum. Bir yarışma olursa hepsini kullanabilirim. Soru sormaya zaman ayırmak istiyorum.

+2

Ben cevap verme kıtasının hepsini doldurmuyorum. Çünkü oldukça fazladır. Bende bundan dolayı hep genel olarak 100 kadar yapıyırom ve bırakıyorum.

2 0
paylaş
+1

Ben daha ilk kez cevaplıyorum, ne olduguna ya da kotanın olup olmadıgına bakacam :) lakin okudugum kadarıyla 400 ten fazla yazan varmış yuh dedim pamraklarınız agırmıyor mu :) şuan bunu yazarken yoruldum mesela:)

1 0
paylaş
+2

Hayır hepsini bitiremiyorum ama bugünküler biticekmiş gibime geliyor iş gelmişti ama sonra tekrar haber gelmedi iptal olduğuna göre bugünkünü bitirebilirim diye düşünüyorum. Geceden çalışmalara başladığım için 57 cevap hakkım kaldı 180den..

2 0
paylaş
4 yorum
0

Maksimum 100 soruya cevam berme hakkım var günlük. Sadece 1 kez tüm haklarımı tükettim. 25 cevap bonusunu bile çok nadir alıyorum. O kadar vakit ayıramıyorum siteye.

0 0
paylaş
+1

İlk zamanlar seviyem düşük olduğu için cevap sayımda düşük oluyordu 20 cevap hakkım vardı ve hepsini kullanıyordum şimdi 4. Seviyedeyim ve cevap hakkım 120 sonuna kadar kullanamıyorum

+2

Ben dün itibari ile de günde sanırım toplamda 1000 kadar AP yaptım böylece de ben daha iyi ap kasmaya başladım diyebilirim. Yani muhteşem git şey yaptım.

2 0
paylaş
+1

Bugünlerde sitede aktiflik az olduğundan dolayı ben soruları göremiyorum. Bundan dolayı da ben bazen sıkıntılara düşüyorum diyebilirim. Bu da gayet normal bir şeydir.

1 0
paylaş
+1

hayır kullanamıyorum çalıştığım için çok zor oluyor ama çalışmasam çok rahat bir şekilde kullanabilirim bence.

1 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.