+2

Hayır sadece sen değilsin. Bu benim yeni hesabım ve aklımda kalan dün akşamdan beri 10-30-20 AP kazandığım oldu. Eski hesabımda rekorum 50 APydi. Ah ah o günlerin gözünün yapısını yiyeyim.

2 0
paylaş
+1

Bende kazanmak istiyorum yeniyim pek napıcağımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz

1 0
paylaş
2 yorum
+4

Yeniyim bende bi süre hiç bakmadım İlk günlerde soru sormama rağmen en fazla günü 10 ap ile kapatırdım üç gündür siteye adeta savaş açar gibi geldim hemen hemen her cevaptan 15 20 ve 30 ap alıyorum:)

4 0
paylaş
1 yorum
+2

Ben ahmetesor.com sitesine yeni katıldım para kazanmak için üye oldum çok güzel bir site

2 0
paylaş
+1

Ben cok az aliyorum ya cevao basina 8 nedir abi

1 0
paylaş
+3

Yeni olmana rağmen mantığını çözmüş olman ve bonus ap kazanabilmen harika bence. Bu bonusları en az 2 satırlık cevaplarında almaya da devam edebilirsin. Bol kazançlar.

3 0
paylaş
+2

Çok kısa cevaplar vermediğiniz sürece her üye o AP'yi kazanabiliyor zaten. Biraz iyi yazmak gerek. Geyik-Sohbette vermiyor ama. Yeni üyeler genelde kısa yazdıkları için AP almıyorlar pek o yönden mantığı anlamanız güzel bol kazançlar.

2 0
paylaş
+2

Yorumlarda özgü olmak lazım fazla kısa olmadan kimseden özenerek yapmadan kendi merak ettiklerini yada söylemek istediklerini söylerlersen zaten verir okadar ama kısa ve çalarak yaparsan çok az verir

2 0
paylaş
+1

Önceleikle sen kendi istediklerini yaz yeni katilanlar az verir ama sen bi 10 seviye ol bak kac kazanirsin benim rekor 30 oda sacma bir seyden geldi anlamadim bende sasirdim kaldim oyle kimseden calmadan kendin yaz ve yorumlari okumadan yazarsan iyi olur bence bide kisa yazam

1 0
paylaş
+1

Bende cevap başı 1 ap veriyor nasıl sızın kadar kazanacam yardım edermisniz

1 0
paylaş
+1

Bende yeni girdim ve rekor 10 ap daha üstüne çıkamadım. 10 kere falan cevap yazdım yinede gelmedi .Sonradan gelmeye başlar heralde.

1 0
paylaş
+1

Valla bana en fazla 3 gelmiş

1 0
paylaş
+2

Yorumlarda Herkes 10 Ap,20 Ap,30Ap kazanıyorum demiş Bizde fakiriz bizede açiklasanizda nasil kazandığınizi bizde yapsak ben okdar uzun yaziyorum 2,3 Ap anca veriyor o da bazen nasil kazaniyorsunuz??

2 0
paylaş
1 yorum
+1

Ben cevap başına 1 AP bile zor alıyorum. Nasıl bir cevap yazdın ki? Bize de söyle biz de öyle yapalım. Böyle fakir fukara, garib gureba nereye kadar... :)

1 0
paylaş
+1

Yeni başladım bende biraz bilgi verebilmen cok iyi olur aslında

1 0
paylaş
1 yorum
0

Helal olsun la sana iyi kazanmisin bende yeniyim daha 1 ap aliyorm daha şunun taktiklerini bizede soylesen biz de yapsak ?

0 0
paylaş

Aradığın bilgi, eğlence ve arkadaşlar burada.